מסך פיליפס עם טכנולוגיית Adobe RGB מבטיח עקביות צבע לאנשי מקצוע
נכתב על ידי: יונתן לאלו
תאריך: 11/03/15

חברת MMD, המשווקת הבלעדית של מסכי המחשב של מותג פיליפס, הכריזה על השקת מסך חדש מדגם 272P4APJKHB בעל תצוגת IPS-AHVA ובגודל 27 אינץ' עם תמיכה מובנה בקשת הצבעים הרחבה של Adobe RGB. עם המכלול הרחב של Adobe RGB, התצוגה יכולה להפיק יותר ממיליארד צבעים בנאמנות כמעט מוחלטת. הצג מאפשר למשתמשים מקצועיים  לחוות צבעים בתצוגה שעולים בקנה אחד עם סטנדרטים בתעשייה – לטובת דיוק צבע לאורך כל ייצור העבודה.

"בעיצוב גרפי, חקר גיאו-פיזי, דפוס דיגיטלי ו-post-production, אין מקום לתצוגה המציגה צבעים באופן "יצירתי". אחידות ודיוק הם קריטיים. העובדה שיש סטנדרט בצבע היא כמו לדבר את אותה השפה", אומר תומאס שאדה, סגן הנשיא EMEA ב-MMD. "משתמשים מקצועיים צריכים להיות בטוחים שהתצוגה שלהם מדברת באותה שפת צבע עם המדפסות שלהם וכן עם התקנים אחרים בעבודה. תצוגת LCD Philips החדשה מציגה צבעים בדיוק מפליא בכל פעם."


PerfectKolor – צבע בסטנדרט שניתן לסמוך עליו

עם תצוגה שכוילה מראש על מנת להעביר צבעים מדויקים, תצוגת הדגם 272P4APJKHB תומכת ברמה של 99%  ב- Adobe RGB ו- 100% במרחב הצבע sRGB ומבטל את תהליך התאמת הצבעים על פני מספר מכשירים. בנוסף, עם התאמה של שישה צירים, טכנולוגיית  PerfectKolor  מאפשרת לצבעי התצוגה להיות מכוילים לדרישות המדויקות.


צבעי 10-bit

עם שימוש ב-10 סיביות כדי לתאר כל צבע, הצג החדש יכול לייצג יותר ממיליארד צבעים בו זמנית – הבדלים נראים לעין האנושית. כתוצאה מכך מייצר הצג תמונות חלקות וטבעיות, ללא דרגות או פסי צבע.

SmartUniformity

תנודות בבהירות וצבעים באזורים שונים של המסך הן תופעה נפוצה . בעזרת מדדי SmartUniformity. ההתאמה לתצוגה אוטומטית, מפצה על הבדלי הצבע ומספקת תאימות צבעים ממוצעת העולה על 95%, אחידות זו חיונית לעקביות ביישומי צבע קריטי כמו צילום והדמיה מדעית .


טכנולוגיה ללא הבהוב (Flicker-Free)

בשל הדרך בה נשלטת בהירות על מסכיLED-backlit , משתמשים לעתים חווים הבהובים מסך . עייפות העיניים הפוטנציאלית יכולה להוות בעיה בעבודה מדויקת עם תמונות בפירוט עשיר. טכנולוגיית Flicker-Free של פיליפס  היא פתרון חדשני להסדרת הבהירות ולהפחתת ההבהוב הגורמות לחוויית צפייה נוחה ומדויקת הרבה יותר. תצוגת IPS-AHVA החדשה משלימה את יכולות הצג בצבע ונועדה גם כדי להתמודד עם האתגרים היומיומיים בעבודה במשרד.


המסך מציע מצלמה ורמקולים, תצוגת Quad HD צלולה ברזולוציה של 2560 x 1440  או 2560 x 1080 וזווית צפייה רחבה במיוחד לבהירות תמונה כמעט מכל נקודת מבט, עוד מציע הצג גמישות הטיה וסיבוב, SmartErgoBase. עם MultiView (צפייה מרובה) על המסך, התצוגה מתחברת למקורות מרובים בו זמנית, דבר שמאפשר למשתמשים להציג מסמכים בחלק אחד של המסך, למשל, ונתונים ממצלמה מצד השני.


מסך  Adobe RGB  מדגם 272P4APJKHB זמין  אצל המפיצים המורשים בנדה ואיסטרוניקס ומחירו יעמוד על 5499 ₪


 

אודות MMD

חברת MMD היא חברה בבעלות מלאה של TPV, אשר נוסדה בשנת 2009 בעקבות הסכם עם פיליפס. היא משווקת ומוכרת באופן בלעדי את מסכי ה-LCD של פיליפס ברחבי העולם. על ידי שילוב המותג המוכר של פיליפס ומומחיות הייצור של TPV בתחום הצגים, MMD פועלת בגישה מהירה וממוקדת על מנת להביא מוצרים חדשניים לשוק. החברה משרתת את השווקים במערב אירופה, המזרח התיכון ואפריקה מהמטה שלה באמסטרדם, והמשרד המקומי בפראג משרת את מדינות מזרח אירופה ומדינות חבר העמים. החברה פועלת, באמצעות רשת של צוותי מכירות מקומיים, עם כל המפיצים והספקים הגדולים באירופה בתחום המחשבים. מרכז התכנון והפיתוח של החברה ממוקם בטייוואן.  www.lcdmonitors.philips.com

 


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45599.aspx