חנויות מומלצות למוצרי ממו
נכתב על ידי: שירי טיירי
תאריך: 13/04/15

לעתים, אין צורך בתלושים לחג על מנת לבנות יחסי אמון ואף קשרים חיוביים מכך עם העובדים ואנשי הקשר שלכם: מילה טובה יכולה להספיק, ואם תמונה שווה אלף מילים, מוצר ממו שווה אלף תמונות. מדוע זה כך? משום שבשונה מהעבר, בו הסתפקו היצרנים והיבואנים בתיבות אחסון לניירות הקטנים, היום ניתן להשיג אוגדנים ומוצרים מעוצבים אשר פותחו על ידי מעצבים ואנשי ארגונומיה מן המעלה הראשונה. מוצרי הממו כה מעוצבים עד כי נדמים הם לשימוש למטרות נוספות כמו נוי או עיטור נקודה מסוימת בבית או במשרד.

מה חשוב שיהיה בחנות מוצרי הממו שלכם?

קודם כל, עליה להציג לכם מבחר רב של מוצרי ממו ממותגים לחברות מסוגים שונים: קלסרים מעוצבים ומעוטרים, אוגדנים רבי חוצצים וכיסים, מתלים לניירות ממו בצורות וצבעים שונים, ועוד. טכניקות עיצוב רבות ומוצרים רבים שצריכים להיות מוצגים הם האלף בית בכל חברת מוצרי ממו. כמובן שחשוב גם לדעת לעבוד עם סובלימציה כמו שצריך: להשתמש בפלוק ובפלקס על מנת לשים את הלוגו הנכון במוצר הנכון. כך, למשל, אם חברת-לקוח מסוימת עיצבה את הלוגו שלה בצבע כחול בהיר חלבי – חשוב לבחור גם ברקע כהה מאד, רצוי שחור – עבור מוצר הממו, וגם להשתמש בפלוק ולא בפלקס על מנת לייצר הבלטה של הלוגו. לעומת זאת, אם הלוגו בנוי בצבעים כהים וקודרים כמו שחור או אדום כהה, מוטב להשתמש בפלקס כדי לעדן אותו על גבי המוצר.

בניית מוצרי הממו לחברות שלכם

חשוב לבנות תכנון מסודר למוצרי הממו שלכם במסגרת התכנית העסקית הכוללת: מה לעשות עם לקוחות, מה לעשות עם מתעניינים ומה לעשות עם מתנות לעובדים. רצוי להכין גם תכנית עבודה לשימור הלקוחות שלכם, שכן לעתים ההבדל בין שדרוג של חבילה עסקית + מוצר ממו לעומת מתן חבילה עסקית ללא המוצר יכול גם להיות ההבדל בין השארת הלקוח לאבדן עבודה לכם. עוד נושא שחשוב לעמוד עליו הוא מחירי המוצרים. ברי כי יהיה הבדל בין מוצר מותג פשוט המשמש להנחת דפי הממו כמו תיבות או מגירות קטנות לבין מוצרי מותג גדולים ומגוונים המשמשים לדפים בגדלים שונים. הסיבות להבדל נובעות גם מרמת העיצוב וגם מהיקף השימוש במוצר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45852.aspx