אוהל בין רגע לטיולים
נכתב על ידי: [email protected]
תאריך: 06/06/15

אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

אוהל בן רגע גדול

אוהל בן רגע בנוי בצורה מיוחדת כאשר המוטות מחוברים למנגנון האוהל ודבר זה מביא לכך שהקמתו אורכת בין דקה לשתיים. יש אוהלי בן רגע בגדלים שונים וכל הטיפול בהם הינו קל ונוח. יש אוהלי בן רגע שמיועדים לזוג ואחרים שמסוגלים לאכלס  שמונה אנשים. אוהל בן רגע לשמונה אנשים יכול להיפתח לחדר אחד. יש בו חלונות מרובים שניתן לפתוח ולאוורר. עובדה זאת מקלה על מעבר אוויר בין החלונות. ניתן להלך בו בקומה זקופה בגלל גובהו והעובדה שהוא בנוי אנכית. יש בו כיסי ציוד פנימיים שמאפשרים אחסון פריטים שונים.

אוהלים ללינת לילה

אנשים אשר יוצאים לנופש לשפת הכנרת או לחופי ים מוכרזים שיש בהם אפשרות ללינת לילה אוהבים להצטייד באוהלים גדולים ורחבים שמספיקים ללינה לכל המשפחה. האוהלים הללו הם חזקים ויציבים, ומגנים על השוהים בהם גם מפני השמש החזקה בשעת היום. אוהל בן רגע הוא פתרון טוב מאחר ומהירות הקמתו גדולה, ובנוסף, ההקמה אינה מסובכת בגלל המנגנון היעיל שיש בו. בדי האוהל הינם חזקים ויכולים להיות עמידים בפני תנאי מזג אוויר מורכבים יחסית.

רכישה בחברה בעלת מוניטין

יש חברות שמתמחות בייצור אוהלי בן רגע וכדאי לבחור אוהל מתוצרתן. בעת הרכישה כדאי לחשב את מספר האנשים הלנים, ובנוסף, לקחת בחשבון שיהיה צורך לשים באוהל כלים נוספים כמו צידניות, תיקים ועוד. מומלץ לחפש ולמצוא חברה טובה שניתן לקבל ממומחיה ייעוץ לגבי סוג האוהל שאותו מתכוונים לרכוש. צריך לזכור, כי לינה בתנאי שטח אינה נוחה וכדאי למצוא את האוהל המתאים ביותר ליחיד, לזוג או למשפחה.
 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46230.aspx