תקשור – למה כדאי לבחור בו?
נכתב על ידי: מאיר בן מרום
תאריך: 14/06/15

מהו תקשור ואיך הוא מתבצע?

מדובר בגישה ישירה של המתקשר – באמצעות ערוץ כלשהו – למידע שאינו מצוי במסגרת חמשת החושים הפיזיים שלנו. מדובר במצב שבו המתקשר מקבל ידע רוחני גבוה, ידע הנסתר מן העין – כזה המחובר הן לנשמתו של האדם שבעבורו הוא מתקשר והן לתת המודע של אותו אדם. בעזרת הגישה הישירה שלו לערוץ הידע המתקשר יכול לדעת דברים סמויים מאוד, אישיים מאוד ואמיתיים מאוד – על האדם המגיע להתייעץ עמו. זה אולי נשמע מפחיד או משונה, אבל האמת היא שכולנו מחוברים ברמה האנרגטית וכולנו פתוחים לקבל מסרים הקשורים זה בזה, אם רק יודעים כיצד לעשות זאת. בשונה ממה שמכונה "קריאת מחשבות", תקשור אינו מחייב מצב שבו הלקוח חושב על הדברים שאותם המתקשר אומר, אלא למתקשר יש כמו גישה ישירה למידע על הלקוח – וחשוב לציין – לאותו מידע הרלוונטי לסיטואציה שבאשר אליה בא הלקוח להתייעץ. כלומר, המתקשר לא יקבל מידע שאינו רלוונטי לאותה סיטואציה, ואת המידע שהוא מקבל הוא ידע כיצד לנתב לטובתו הגבוהה ביותר של הלקוח, באותו מצב נתון.

איך יודעים שזה עובד?

נכון, השוק רווי בשרלטנים מסוגים שונים, אבל כל אחד מכם יכול לדעת אם המתקשר שלפניו הוא שרלטן, או אדם בעל כוחות מיסטיים אמיתיים, המחובר לטוב ולאמת. כיצד תדעו? שימו לב אם המתקשר אומר לכם דברים מאוד כלליים, כאלה שיכולים להיות "נכונים תמיד" או כאלה ש"בדרך כלל נכונים לכל אדם במצב שהצגתם לפניו". מתקשר טוב ידע עליכם פרטים אישיים בלי שסיפרתם לו אותם, הוא ידע דברים כמוסים – כאלה שלפעמים רק אתם מודעים אליהם, והוא יפתיע אתכם במידע על סביבתכם או על ההתנהלות שלכם בחייכם, בלי שהוא מכיר אתכם. יתרה מכך, כאשר מתקשר אמיתי ישמיע את דבריו, אתם תרגישו שהם "מהדהדים בתוכם" – תרגישו שאתם מתחברים לדברים הנאמרים, מבפנים (לא מהשכל), ותרגישו שהם אמיתיים. את זה אי אפשר לזייף, וכאשר מישהו סתם אומר לכם דברים, אתם מיד מרגישים שהם לא באמת נוגעים בכם.

למה כדאי לבחור בתקשור?

הסיבה הטובה ביותר לבחור בו היא שאפשר לגשת באמצעותו לכל סיטואציה, לכל בעיה, לכל אתגר בחיים – ובכל רמה של התמודדות. למה הכוונה? הכוונה היא שאם אתם נמצאים בצומת מרכזי והרה גורל בחייכם – כזה שבעצם עמידתכם בתוכו אתם חווים שוב דפוסים שאתם מכירים ונזכרים בצמתים דומים מאוד שהייתם צריכים לבחור בהם במהלך חייכם – תקשור יוכל לסייע לכם במקרה הזה, גם באיתור המעשה הנכון לאותה סיטואציה וגם באיתור הדפוס שלכם וביצירת דרך חדשה. באותו אופן, אם אתם עומדים בפני החלטה פשוטה יותר שאתם זקוקים לגביה לתשובה של "כן" או "לא", או אם אתם "תקועים" בנושא מסוים בחייכם – גם בכל אלה הוא מסייע. יתרונו הגדול הוא במיידיות של התשובות וביכולת לכוון באמצעותן תהליך – קצר מועד או ארוך טווח, כזה שמשנה חיים או כזה שרק מסייע במקום מסוים ולאחריו ממשיכים הלאה כרגיל. כלומר, בכל תחום ובכל מצב שבו אתם מרגישים שאתם זקוקים לסיוע "מחוץ לקופסה" – תוכלו להיעזר בו כדי לשפוך אור חדש על ההסתכלות שלכם, ובעקבותיה – גם על ההתנהגות שלכם.
 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46277.aspx