השקעה כלכלית נבונה
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 19/07/15

בזמן בו כולם מתחילים להתרוצץ בין הבנקים במטרה לקבל משכנתא לרכישה של דירה ושוברים את הראש כיצד יביאו את ההון הנדרש עבור רכישה של דירה באזור המרכז שרק הולכת ועולה בצורה ניכרת מידי שנה, ישנם אשים חכמים אשר מבינים את שוק הנדל"ן היטב ואת הצמצום של עתודות הבנייה בארץ, ובמיוחד לאורך קו החוף ומבצעים רכישה של דירות במחירים הנמוכים בכמה מאות אלפי שקלים מן המחיר של אותה הדירה באזור המרכז. מקומות כמו חדרה ונתניה חווים תנופה אדירה של בנייה ואנשים חכמים יודעים לבצע השקעה בדירה למכירה בחדרה על פני מקומות אחרים שלא בהכרח יניבו את אותו הרווח באותה עלות יסודית.


למה כדאי להשקיע בערים כמו נתניה וחדרה?

מדובר בעתודות בנייה אחרונות שלאורך קו החוף עם נוף נהדר של הים. בקרוב מאוד לא תמצאו דירה למכירה בחדרה בעלות כזו נמוכה עבור דירה עם קרבה רבה לחוף הים.

הרכישה מצריכה השקעה ראשונית נמוכה, משמע שאם אתם זוג צעיר שאין להם את ההון הראשוני עבור רכישה של דירה במרכז, חדרה מהווה חלופה נהדרת במחיר שיהיה אפשר לעמוד בו בצורה נוחה מידי חודש.

מדובר בהשקעה נהדרת, כך שלאחר כמה שנים תקבלו תשואה גבוהה עבור הדירה ותוכלו למכור אותה ברווח נאה, בעזרתו אולי תוכלו להגשים את החלום המקורי וכן לרכוש דירה באזור המרכז.

תנופת הבנייה מביאה עוד ועוד קהל אנשים איכותי מהמעמד הבינוי גבוה, והשקעה נוספת בתשתיות החינוך והקמה של מרכזי מסחר גדולים שיוצרים עוד ועוד מקומרות נהדרים לבילוי ולתעסוקה.

על מנת להגיע לאזור המרכז אין צורך בנסיעה כה ארוכה, ואפשר בקלות להגיע למקורות תעסוקה מרכזיים כמו בתל אביב.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46537.aspx