תחתונים סופגים
נכתב על ידי: כתיבת מומחים
תאריך: 20/08/15

אם אתם גברים בגיל מבוגר יחסית יכול להיות שאתם סובלים מן הבעיה הזו. אתם אומנם לא תודו בבעיה במקרים רבים אך חלק מכם אף ינסו לטפל בה בכל דרך. הבעיה הזו הינה בריחת שתן, בעיה נפוצה מאוד בקרב גברים ועוד יותר מכך בקרב נשים, ומיליוני אנשים בעולם סובלים מן הבעיה הזו. תחבושות לגברים מבוגרים של דיפנד יכולות מאוד לסייע אם כי לא לפתור את הבעיה, וניתן למצוא אותן בתוך חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים. תחתונים לגברים דיפנד יפתרו לפחות חלק מן הבעיה בכך שהן תמנענה ריחות ורטיבות לא נעימים בכלל.

למה זה נגרם?

בריחת שתן היא בעיה נפוצה אם כן בקרב גברים ועוד יותר מכך בקרב נשים. אצל נשים מדובר בעיקר על היחלשות רצפת האגן או במילים אחרות קושי בשליטה על שלפוחית השתן. יש אצל נשים לא מעט סיבות נוספות ובעיקר הריון ולידה כמובן אך צל גברים הבעיה העיקרית היא הערמונית. הגדלה של הבלוטה תגרום ללחץ על שלפוחית השתן מה שלא יאפשר לשלוט על השלפוחית או שלפחות  יפחת את השליטה בה. תחבושות או בשמם השני תחתונים יכולים לסייע מאוד במצב הזה ולפחו להפחית את המבוכה הנגרמת כתוצאה מהבעיה הזו.

מניעת ריחות ורטיבות

תחבושות לגברים מבוגרים של דיפנד יכולות מאוד לסייע אם כי לא לפתור את הבעיה, וניתן למצוא אותן בתוך חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים. תחתונים לגברים דיפנד יפתרו לפחות חלק מן הבעיה בכך שהן תמנענה ריחות ורטיבות לא נעימים בכלל. וזו הרי הבעיה העיקרית מעבר לנוחות כמובן – אי הנעימות. א הנעימות יכולה לגרום לאנשים מסוימים א לא לצאת מהבית או לא לצאת לאירועים חברתיים שונים והכל בגלל החשש שזה יתפוס אותם לא מוכנים ושזה יגרום להם להיות מובכים מאוד. אין ספק שמניעת הרטיבות הזו מסייעת רבות.

לא להתבייש – לטפל!

יש לא מעט גברים שמרגישים בושה גדולה בגלל הבעיה הזו. כמובן שזה מתקשר לאגו הגברי שעד לא מזמן היה בשמים. אך מה לעשות והגיל עושה את שלו ואי אפשר להתחמק מזה כבר ולכן, חשוב ללכת לייעוץ וחשוב לטפל בזה. יש עוד לא מעט סיבות לבריחת שתן אצל גברים מעבר כמובן לבעיות בבלוטת הערמוני, בעיות כמו בעיות עצביות, בעיות של עמוד השדרה וכו' אך יש כיום טיפולים וניתוחים שיכולים בהחלט לסייע ולהפחית את הבעיה או אפילו להעלים אותה לגמרי לאחר זמן.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46817.aspx