יונדאי סונטה היברידית – האם היא מתאימה לכם?
נכתב על ידי: כתיבת מומחים
תאריך: 17/12/15

מידת ההתאמה של מוצר, כל מוצר, נמדדת על פי המידה בה הוא עונה על הצרכים שלכם. התאמה זו קיימת בכל החלטת רכישה שאתם מבצעים מרכישה של פסטה בסופר מרקט ועד רכישה של רכב חדש. גם כאשר אתם קונים פסטה אתם בודקים את המחיר שלה, אתם בודקים את המשקל של האריזה, אתם בודקים את צורת הפסטה המועדפת עליכם, ואתם בודקים את המותג המייצר. הדברים נכונים גם כאשר קונים רכב חדש, ובכלל זה יונדאי סונטה היברידית, רק שבמקרה הזה, הבדיקה היא מסובכת הרבה יותר, ודורשת תשומת לב רבה יותר.

רכב מנהלים מפואר ונוח

כדי לדעת האם יונדאי סונטה היברידית מתאימה לכם עליכם להכיר בדיוק מה יודע הרכב הזה להציע לכם, ולהבין בדיוק מה הם הצרכים שלכם. הסונטה הוא רכב מנהלים מפנק המציע רמת נוחות גבוהה מאוד, מנוע חזק בנפח 2 ליטר, ובזכות המנגנון ההיברידי גם רמה גבוהה של חסכון בדלק, ודרגה נמוכה של זיהום אוויר. הסונטה מגיעה בשתי גרסאות דגם שונות הנבדלות זו מזו בחבילת האבזור, ומחירן מתחיל ב 159 אלף שקלים ומגיע עד 179 אלף שקלים. נתונים אלה יכולים לספק לכם בסיס לבדיקה האם הרכב מתאים לכם או לא.

מה הוא מציע, ומה אתם צריכים

בהמשך לכך, עליכם לבחון את הרכב יותר לעומק, להבין בדיוק מה היא חבילת האבזור המסופקת, מה הן מערכות הבטיחות המותקנות ברכב, מה הם ביצועי המנוע וכל יתר המאפיינים של הרכב ביתר פירוט. אחרי שתבחנו את כל אלה, יהיה עליכם לבחון אותם אל מול הצרכים שלכם ואל מול היכולות שלכם. אין ספק שכולם היו שמחים לנסוע ברכבי מנהלים יקרים ומפוארים, אך לא כולם יכולים. אין ספק גם שכולם היו רוצים מנוע חזק שיודע לייצר זמינות גבוהה של כוח, אבל לא כל אחד יכול להרשות את זה לעצמו, וגם לא כל אחד מעדיף את זה על פני חסכון בדלק למשל. בדיקת המאפיינים של יונדאי סונטה היברידית אל מול הצרכים שלכם תבטיח שאתם קונים את הרכב המתאים לכם, ולא את רכב החלומות הגנרי שכולם רוצים.

מה שהכי טוב לכם

אנשים רבים מתפתים לקנות את הכי טוב שהם יכולים, גם אם זה לא בדיוק מה שהם צריכים, וגם אם זה לא תמיד בדיוק במסגרת התקציב שלהם. התאמה היא לא לקנות את הכי טוב, התאמה היא לקנות את מה שהכי טוב לכם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47612.aspx