קייטרינג למקומות עבודה איכותיים
נכתב על ידי: רונן
תאריך: 28/02/16

קייטרינג למקומות עבודה – מזון בריא לעובדים

כל עובד רוצה לקבל מגוון של תנאים סוציאליים- שכר גבוה, ביטוח מנהלים, רכב צמוד ועוד. לפני שפונים לתנאים הללו, חשוב להקפיד על התנאים הבסיסיים יותר- מזון, למשל. גם אם המזון הוא לא השיקול העיקרי בבחירת מקום עבודה, אין ספק שלאורך זמן, לאיכות האוכל יש השפעה על שביעות רצונו של העובד ממקום העבודה, כמו גם על התפוקה שלו. מקומות עבודה רבים, שלא רוצים שהעובדים יביאו אוכל מהבית, למשל, משתמשים בחברות המציעות קייטרינג למקומות עבודה. שירותי קייטרינג אלו שונים משירותי הקייטרינג לאירועים, שכן האירוע הוא חד פעמי, בעוד ששגרת העבודה היא מתמשכת, כך שיש צורך לשמור על סף גבוה של שביעות רצון מצד העובדים לאורך זמן, מצד ספק מזון אחד. זוהי לא משימה פשוטה ואותה יוכלו למלא רק החברות האיכותיות שנמצאות בתחום.

קייטרינג לאירועים מיוחדים

לפעמים, מקומות העבודה עומדים בפני אירוע עסקי חשוב- כל כך חשוב, שיכולה להיות לו השפעה על הרווחיות של החברה. דוגמה לאירוע כזה הוא פגישה עסקית עם משקיעים גדולים. בפגישה כזו, הכל חייב לעבוד על הצד הטוב ביותר, כולל התחום הקולינרי. גם במצבים כאלו, חברות המספקות שירות הסעדה למקומות עבודה יכולות לסייע לכם- השירותים שלהן כוללים, כמעט תמיד, אפשרות להזמין סוגים שונים של מזון לאירועים עסקיים חשובים. חברות המתמחות בכך, יכולות להעמיד מזון איכותי, אשר יתרום, בדרכו שלו, להצלחת האירוע העסקי.

קייטרינג כשר

מוסדות רבים מעוניינים בהכנסת קייטרינג כשר. בהתאם לכך, אפשר למצוא חברות קייטרינג המספקות מזון למקומות עבודה שמספקות קייטרינג כשר, בדרגות משתנות. שומרי כשרות בדרגה הבסיסית יסתפקו בכשרות של הרבנות, בעוד שעובדים דתיים או חרדים ידרשו לקבל קייטרינג בדרגת כשרות מחמירה יותר- למשל, כזה שיש לו אישור של הבד"ץ. ההבדלים בין רמות הכשרות נובעים בהבדלים בהקפדה על דיני הכשרות השונים, כאשר לכל סוג מזון יש דיני כשרות משלו. אם ישנם עובדים דתיים או חרדים בעבודה, יש לשאול בדיוק מהו סוג הכשרות המועדף על ידם- מה שלמי שאינו שומר כשרות, נראה חסר חשיבות. מציאת מזון כשר למקומות העבודה, יהיה חשוב עבור עובדים  ששומרים על כשרות.

לפרטים נוספים


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48228.aspx