זוגיות, למה לרצות זוגיות, מה טוב בזוגיות, קשר זוגי, יתרונות בזוגיות, חסרונות בזוגיות, מה רע בזוגיות, לחיות בלי זוגיות, לבד או ביחד, לרצות זוגיות, לא ר
נכתב על ידי: אימון אישי / אליעד כהן - EIP.co.il
תאריך: 15/07/16

זוגיות, למהלרצות זוגיות, מה טוב בזוגיות, קשר זוגי, יתרונות בזוגיות, חסרונות בזוגיות, מה רעבזוגיות, לחיות בלי זוגיות, לבד או ביחד, לרצות זוגיות, לא רוצהזוגיות

את שואלתלמה?

ש: למה אנירוצה זוגיות?

אליעד: למה אתבאמת רוצה זוגיות את אמרת לי קודם העברת פה פתק?

ש: כן.

אליעד: מהאמרת?

ש: כי אני לאבטוחה שזאת הסיבה.

אליעד: אתרוצה זוגיות כי את חושבת שלא מספיק טוב להיות לבד, יש "למה אני רוצה זוגיות" ויש"למה כדאי לי לרצות זוגיות" שני דברים שונים.

ש: שאלה טובההשנייה.

אליעד: יפה כיזאת הייתה השאלה רק התבלבלת בשאלה, נכון את אומרת למה שבן אדם ירצה לאמלל את עצמומבחירה נכון?

ש: כן.

אליעד: אזקודם כל כדי לדעת את התשובה הזאת באופן מוחלט כדי להיות סגור על זה אתה צריך להביןלמה העולם הזה קיים כי זה בעצם אותו דבר אלוהים אמלל את עצמו, היה הכל מושלם ומתוךלהיות עם עצמו אלוהים אמר "לא אני לא רוצה להיות עם עצמי אני עכשיו רוצה אני פלוסעוד מישהו", אלוהים לקח את עצמו חתך את עצמו לשתי חתיכות נשאר הוא פלוס העולם אתכאילו קולטת את הקטע קטע וגם העולם שונא אותו וגם העולם אוהב אותו וגם הוא אוהב אתהעולם וגם הוא שונא את העולם, כל הסיפור הזה למה מה רע לך מה לא יכולת להישארלבד.

אני אומר זהבעצם זאת שאלה מהותית שהיא עוטפת את כל התהליכים, למה החורף לא יכול להמשיך לנצחלמה הוא צריך להשתנות זאת בעצם אותה שאלה. עכשיו בא נחשוב מה את אומרת למה לרצותזוגיות למה שאני ארצה זוגיות נכון? עכשיו תסתכלי יש עוד בעיה בא נניח שאת אומרת "לארוצה זוגיות", למה את לא רוצה זוגיות כי את אומרת "בזוגיות אני צריכה לצמצם את עצמיאני צריכה לאהוב דבר אחד יותר מאשר אחר, לא רוצה לזוגיות", עכשיו להגיד "אני לארוצה זוגיות למה אני לא רוצה זוגיות בגלל החסרונות" נכון "בגלל שבזוגיות אנימצומצמת ברמה רגשית" אבל אם את לא רוצה זוגיות ואת תלכי עם זה עד הסוף את גם לאתעבדי את לא תאכלי את לא תעשי כלום.

למה כי אם"אני לא רוצה לאהוב עם תנאים" את אומרת "למה שאני אתביית על מישהו ואוהב אותו ורקאותו ולא אוהב את האחרים" נכון "למה שאני אצמצם את עצמי" אבל זה נכון גם לגביהעבודה בבוקר "למה שאני אזדהה עם הרצון שאומר לי שאם יהיה לי כסף זה טוב ואם לאיהיה לי כסף זה רע" את כבר בזוגיות, את בזוגיות עם המחשבה שאומרת שכסף זה טוב אתבזוגיות עם המחשבה שאומרת שבריאות זה טוב זה בדיוק אותו דבר גם הם מאמללים אותך,המחשבה שאומרת בריאות זה טוב.

ש: כי אזכשאין לי בריאות אז זה לא טוב.

אליעד: יפהמאוד גרוע אפילו וכל פעם כשאת שומעת על הבריאות מה את בעצם עושה? בונה את הקשרהזוגי שלך עם הרעיון שאומר שזוגיות זה טוב.

ש: אתההיקשרות גם.

אליעד: נכוןולכן אי אפשר לא להיות בזוגיות בכלל כי לא להיות בזוגיות בכלל זה בעצם לצאת מהמשחקלגמרי, אפילו כשאת אוכלת את בעצם מחזקת את הקשר שלך עם המחשבה שאומרת שלחיות זה טובולמה זה גורם לך לפחד יותר מהמוות, נכון את יודעת שבסוף את תמותי אז למה את מאמללתאת עצמך למה לך לאמלל. מה שבעצם באתי להגיד שזה אותו דבר ולכן אי אפשר לברוחמהזוגיות לגמרי אין אופציה של מילוט "תקשיב אני לא רוצה להתחייב בכלל" אין אופצייתמילוט כזאת, יש אופציה? כן יש דרך אגב יש אופציה קוראים לזה להיעלם.

יש ספר אתקוראת את נעלמת לא יודעת שום דבר, בסדר אם נמאס לך את אומרת "לא רוצה יותר נפרדותלא רוצה יותר צמצומים" יש ספר הפכת לחלוטין סגרנו את הסיפור אבל פה בעולם הזה אתבעצם כדאי לך לרצות זוגיות מאותה סיבה שאת רוצה להיות בריאה, למה את רוצה להיותבריאה מה אכפת לך תהיי חולה זה אותו דבר. עכשיו למה כי זה מגדיל לך את החוויותריגושים נכון שיש גם סבל אבל זה גם מביא לך את הצדדים ההפוכים, זה בעצם לנסות למצואתשובה לשאלה למה לחיות או למה להתאמץ לחיות או למה אלוהים ברא את העולם זה בעצםאותה שאלה, בכל מקרה בתוכך יש כבר את המנגנון שאומר לך "תרצי זוגיות" הרצון הזה כברקיים.

ש: כמו תרצילאכול.

אליעד: נכוןכמו "רע לי כשאני לבד" למה רע לי כשאני לבד מה אני לא יכול להיות לבד, נכון מהשאנחנו עושים פה זה מסבירים את החוקיות של המנגנון כדי שיהיה לך יותר קל לתמרן עםהרצון שכבר קיים בך. מה הבנת?

ש: הבנתי שאניקיימת עם רצונות.

אליעד:נכון.

ש: והרצונותהאלה הם גם גורמים לי סבל.

אליעד: וגםהנאה.

ש: וגם הנאהכן אבל זה לחיות בעצם זה מה שנקרא לחיות.

אליעד:נכון.

ש: אז זהלהביא את עצמך לצמצום בשביל לרצות, אני לא יודעת אם אני משתמשת נכון בצמצום אבללהביא את עצמך לאיזשהו רצון לאיזשהו חוסר בשביל לפעול ולמלא את החוסר הזה אחרתנעמוד ולא נעשה כלום אבל ניעלם כמו שאתה אומר.

אליעד:נכון.

ש: וכל הסדנההזאת הייתה בעצם איך לתמרן ואיך לעבוד איך להבין את החוקיות של הרצון הזה לזוגיותהיינו יכולים לעשות את זה בנושא בישול זה היה דומה.

אליעד: כי אםלא אתה מקבל סחרחורת כי יש בך שני רצונות מנוגדים אחד רוצה נפרדות אחד רוצה לחזורלאחדות, אחד אומר "אני רוצה את לבד רוצה את הבלי תנאים" ואחד אומר "לא אני רוצה עםתנאים" ואתה מקבל סחרחורת אתה לא יודע וההוא מתערבב לך בו וההוא מתערבב בו ואתה באלפגישה עם זה ואתה מערבב את השני, ואתה לא מצליח להיפטר מאף אחד מהם כי שניהםקיימים עכשיו מה שעשינו פה זה בעצם להסביר לך "תקשיב תכיר בכוחות השונים שבתוכךותוכם תפעל".

ש: כן עכשיואם אתה פועל מתוך הכרה שבעצם בהכרח הרצון לזוגיות גורם לך לחוסר.

אליעד: נכוןאז גם יותר קל לך מה יותר קל לך?

ש: יותר קללך.

אליעד: לקבלאת החיסרון...

המאמר מאת מאמן אימון אישי/ עסקי / ייעוץ / אליעד כהן - www.EIP.co.il | מטפל טוב, אימוןאישי ועסקי, פסיכותרפיה הוליסטית, אימון עסקי

הכנס לאתרותהנה מעוד הדרכה, יועץ טיפולי, תת מודע, בלי זוגיות, טוב,מאמן אימון אישי, יעוץ נפשי, לרצות, אליעד כהן, לא רוצה זוגיות ועוד...


 
אודות המחבר

מאת אליעד כהן - מאמן אימון אישי + יעוץ אישי - לכל תחומי החיים ועוד

מחבר הספרים! אהבה בחיים / חיים בלי פחד / חיים טובים / להיות אלוהים / להצליח בכח המחשבה ועוד

הכנס עכשיו לאתר EIP.co.il ותהנה מאלפי מאמרים + הרצאות וידאו על כל נושאי החיים בכלל, ועל האושר שלך בפרט ...

מאמן אימון אישי חרדה פחד דיכאון קבלת החלטות זוגיות ויחסים ביטחון והערכה עצמית אהבה אושר להתמודד עם בעיות הצלחה מוטיבציה כסף והצלחה לחנך חינוך ילדים לשכנע מכירות שכנוע משמעות החיים בחירה חופשית חשיבה חיובית לחשוב חיובי ידע רוחניות מודעות הארה אלוהים להיות אלוהים בריאת העולם ברסלב רבי נחמן מברסלב פורום ברסלב אימון טיפול ייעוץ אישי

תכנסו ותהנו ...

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49187.aspx