זוגיות נצחית, זוגיות לנצח, בעיות בזוגיות, משבר בזוגיות, חסרונות של בן זוג, גירושים, לשמור על הזוגיות, זוגיות טובה, אהבה בזוגיות, זוגיות מוצלחת
נכתב על ידי: אימון אישי / אליעד כהן - EIP.co.il
תאריך: 15/07/16

זוגיות נצחית,זוגיות לנצח, בעיות בזוגיות, משבר בזוגיות, חסרונות של בן זוג, גירושים, לשמור עלהזוגיות, זוגיות טובה, אהבה בזוגיות, זוגיות מוצלחת

ש: מצד אחדאני רוצה להתחתן מצד שני הניסיון שלי מראה שהאהבה וזוגיות לא יכולים להחזיק הרבהזמן השאלה שלי אם יש דרך לעזור לזה לעבוד.

אליעד: שאהבהוזוגיות שאת מכירה.

ש: שאני מכירהכן זאת אומללות מתמשכת מהראות שלי או מזוגות שאני מכירה מסביב אז נראה כמו אומללותובעצם הייתי רוצה לחשוב שיש דרך אחרת ואיך אפשר לייצר כזה דבר.

אליעד: האם אתחושבת שיכול להיות לך נחמד עם עצמך לתמיד לבד?

ש: כן.

אליעד: אוקיאז יכול להיות גם עם עוד מישהו למה לא?

ש: עם מישהוועם עצמי?

אליעד: כן למהלא בעצם.

ש: אולי.

אליעד: מה זהקשור תסתכלי בן אדם מצפה בזוגיות שכל הזמן תחדש לו משהו תרגש לו משהו אז אם אתיצירתית אז את יודעת לעשות את זה ואם לא אז לא, ואם כל הזמן שאת בזוגיות את חושבתעל להיות לבד אז טיק טק זה מתפרק ואם בזוגיות כל הזמן את מסתכלת על החסרונות טיק טקזה מתפרק אבל אם את מראש אומרת "אני נכנסת לקשר שיש בו חסרונות שיהיו בחסרונות ואנינכנסת לקשר הזה בשביל היתרונות ובשביל לעבוד על החסרונות שלי ושלו" זה יכול להימשךלנצח לא חסר.

ש:חסרונות.

אליעד: כן לאחסר חסרונות לא משנה מה יהיה יהיה לך עוד חיסרון ואז עכשיו יש הזדמנות לאהוב יותר.מה את מבינה?

ש: ולמה ישהזדמנות לאהוב יותר?

אליעד: איךיודעים שאוהבים יותר, בבית המקדש אם אתה אוהב את אלוהים מה אתה עושה אתה מקריבלמענו קורבן נכון, איך מבטאים שאוהבים על ידי שאומרים כן ואיך האמירה נהיית יותרחזקה אם קשה ועושים זה סימן יותר חזק, זאת אומרת אם יש לך חיסרון את אומרת "הנהעכשיו מצאתי חיסרון חדש עכשיו יש הזדמנות לאהוב עוד יותר".

יש לך שתיאסטרטגיות אסטרטגיה אחת אומרת "מה זה אני כל הזמן מוצאת חסרונות אני מפרקת את זה"עוד יותר גרוע "תראה לא משנה כמה אני מנסה לשפר יש פה חסרונות לא רוצה את זה מעדיפהלהיות לבד עם החסרונות של עצמי" אופציה שנייה אומרת "לא תראה איזה יופי מצאתי עכשיועוד דרכים לאהוב מצאתי עוד הזדמנויות לשנות את עצמי ולשנות מישהו". עכשיו תלויבאיזה גישה את באה אם את באה בגישה הזאת יש לך זוגיות למיליון שנה קדימה אם את באהמהגישה שאומרת "לא רוצה חסרונות" אוקי אז טיק טק זה מתפרק. מה את מבינה?

ש: זה מחזיראותי לזה שבאמת האחדות האמיתית זה לדעת להיות בנפרדות שזה כאילו.

אליעד: זאתבעצם אהבה זאת אהבה, מה זאת אהבה שאתה מוכן לקבל את החסרונות אחרת זה לא יעבוד אחרתזה כאילו. אוקי הבנו את זה מה זה היה מורכב כל כך?

ש: לא.

אליעד: אזתסבירי מההתחלה תחזרי מה שאלת ותתני את התשובה.

ש: טוב אזשאלתי איך אפשר להיות בזוגיות לאורך זמן כי כאילו ככל שמתגלים חסרונות אז כביכולאמורים להפסיק עם הזוגיות ולחזור להיות לבד.

אליעד: ואזלגלות גם בזה חסרונות ולחפש זוגיות אחרת נכון?

ש: זה מהשקורה בתכלס ויש אפשרות לבוא בגישה אחרת עם ידיעה שבהכרח יהיו חסרונות ואם ההחלטההיא לאהוב אז החסרונות האלה יכולים להגביר את האהבה כעוד הזדמנויות לראות אתהחסרונות שלי ולעבוד עליהם ולשנות את גם את החסרונות של האחר, זהו אני מבינה לעצמישזה.

אליעד: ולמהשבן אדם, אוקי מה את אומרת?

ש: שזה ענייןשל החלטה שאני מחליטה להיות.

אליעד: קודםכל זה עניין של הבנה קודם כל זה תיאום ציפיות, מה את מצפה ממערכת יחסים הזוגיות אםאת מצפה לזבנג וגמרנו לא יעבוד לך קחי פסל תגידי "הנה הוא לא משתנה הוא לא משנהאותי אני לא משנה אותו זהו".

ש: זאת הסיבהשאנשים מעדיפים כלב לדוגמא.

אליעד: נכוןאין לך דינמיקה לאומנית איתו אתה לא כל יום צריך לשנות אותו והוא משנה אותך, אתהאומר זה "החתול זאת הפינה שלו זה וזה הסתדרתי איתו פעם אחת וזהו".

ש: זה כמושאתה אומר נגיד שנגיד כשאתה רואה סבל או כשאתה רואה קושי אתה שמח ואתה רץלקראתו.

אליעד: גםשמח.

ש: אוקי אזכאילו גם.

אליעד: אפילויוצר אותו.

ש: אם אתהנוהג ככה בזוגיות אתה מבין שזה בעצם משהו שמפעיל לך את.

אליעד: אתהזוגיות את האהבה.

ש: את הזוגיותאת החיים את המשחק.

אליעד:נכון.

ש: כאילו רקבמידה ובאמת רוצים להישאר בזוגיות הזאת.

אליעד: לא רקבמידה ורוצים זוגיות.

ש: למה לרצותזוגיות אבל זאת שאלה עכשיו שהיא כל הזמן עולה לי במהלך הסדנה הזה, אז למה לרצותזוגיות למה אני רוצה זוגיות?

אליעד: אזבואי נעשה את זה בנפרד.

ש: שאלהטובה...

המאמר מאת מאמן אימון אישי/ עסקי / ייעוץ / אליעד כהן - www.EIP.co.il | אימון אישימומלץ, טיפול הוליסטי, מנטור, קואצ'ר

הכנס לאתרותהנה מעוד מטפל התנהגותי קוגניטיבי, הכוונה אישית,זוגיות לנצח, הזוגיות, זוגיות נצחית, נצח, פילוסופיה, פסיכולוגיה, תת מודע, מאמןאישי ועוד ...


 
אודות המחבר

מאת אליעד כהן - מאמן אימון אישי + יעוץ אישי - לכל תחומי החיים ועוד

מחבר הספרים! אהבה בחיים / חיים בלי פחד / חיים טובים / להיות אלוהים / להצליח בכח המחשבה ועוד

הכנס עכשיו לאתר EIP.co.il ותהנה מאלפי מאמרים + הרצאות וידאו על כל נושאי החיים בכלל, ועל האושר שלך בפרט ...

מאמן אימון אישי חרדה פחד דיכאון קבלת החלטות זוגיות ויחסים ביטחון והערכה עצמית אהבה אושר להתמודד עם בעיות הצלחה מוטיבציה כסף והצלחה לחנך חינוך ילדים לשכנע מכירות שכנוע משמעות החיים בחירה חופשית חשיבה חיובית לחשוב חיובי ידע רוחניות מודעות הארה אלוהים להיות אלוהים בריאת העולם ברסלב רבי נחמן מברסלב פורום ברסלב אימון טיפול ייעוץ אישי

תכנסו ותהנו ...

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49188.aspx