מעצבים ומוכרים
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 01/08/16

הרבה אנשים אינם מודעים למצב שבו הדירה שלהם נמצאת כאשר הם מעמידים אותה למכירה בעוד שבמדינות רבות מסביב לעולם הישרות של מכירת הדירה על ידי סוכן תיווך כולל שירות שניתן על ידי מעצבי פנים וכולל שיפוץ הדירה בצורה מהירה ויעילה שהופכת את המכירה להכי אפקטיבית שאפשר.

למה דבר זה כה חשוב? מכיוון שגם אם הדירה נראית במצב טוב אבל היא מכילה כל מיני דברים שרק יקשו על המכירה ויאטו אותה עד אשר אדם בעל חזון שיכול לראות מעבר לכל האביזרים המוזרים והצבע הנועז שבחרתם עבור החדרים השונים של הבית, המכירה יכולה להתרחש בפועל רק לאחר חצי שנה במקום לאחר מחצית מזמן זה. בפרט אם מדובר בבניין איכותי ובאזור מבוקש. כאן כדאי להתייחס ברצינות לעבודה של מעצבת פנים שיכולה להביא זאת לפועל.


לא חייבים להוציא הרבה

הסכום אותו משקיעים יכול להיות סמלי לגמרי אפילו אם רק מדובר בשכבה טרייה של צבע שהופכת את כל הבית לכזה שמרגיש הרבה יותר מושך עבור כמות גדולה יותר של קונים. כל השקעה קטנה שכזאת באה לידי ביטוי בהערכת שווי הרבה יותר גבוהה בצורה שיכולה להוסיף אפילו מאה אלף שקלים לעלות של המכירה. מעבר לכך תיקון של דברים קטנים גם יסייע והעברה של פריטים שרק גורמים לחלל להיראות עמוס וקטן יותר לתוך חלל אחסון, לפחות עד אשר הקונים הפוטנציאליים יבצעו את הסקירה הראשונה של הדירה.

בסופו של דבר כל פניה אל מעצבת פנים רק תוכל לשדרג את החלל בהתאם לתקציב הקטן שבקטנים(בצורה ריאלית, כן?) וההתקדמות אל עבר המכירה תהיה הרבה יותר זריזה כאשר הטלפון לא יפסיק לצלצל עם עוד ועוד קונים שראו את התצלומים של הדירה המשופצת והביעו התלהבות רבה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49456.aspx