הסעות לאירועים
נכתב על ידי: articlestbd
תאריך: 04/09/16

בשנים האחרונות קיימת עלייה חדה בדרישה להסעות עבור אירועים הסיבה השכיחה ביותר שבגינה שוכרים הסעה לאירועים היא הרצון לשתות אלכוהול - דבר שבאופן טבעי אינו מסתדר ביחד עם נהיגה. הסעות לאירועים הן אופציה משתלמת בעיקר לקבוצות גדולות אשר אינן רוצות להוציא כמות גדולה של רכבים בעת ובעונה אחת, וכמובן להגיע לאירוע ביחד - לעיתים אף הסעה לאירועים היא אינטרס של חתן השמחה אשר מעוניין להקל על האורחים ולגרום לכך שתהיה דרך קלה ונוחה יותר להגיע לאירוע.

הסעות לאירועים - הוצאה מיותרת?

יש כאלה הנוטים לחשוב כי הסעה לאירוע זאת הוצאה מיותרת אשר ביחד עם הצ'ק לאירוע הופכת את כל העסק לכזה שהוא אינו משתלם בעליל, אך עליכם לזכור כי לרוב הסעה לאירועים נועדה על מנת להוציא קבוצה שלמה ביחד. הסעה לאירוע הופכת להיות עסק משתלם במיוחד כאשר תצליחו לגייס לטובת הנסיעה קבוצה גדולה יחסית, כך הסכום מתחלק בין מספר אנשים והנטל שלכל ההתעסקות וההתארגנות לא נופל רק עליכם.

הסעות לאירועים יכולות גם להפוך להיות עניין משתלם וכדאי הרבה יותר ממה שנדמה לכם, כיום הוצאת רכב ונסיעה בו היא איננה דבר זול בכלל - בטח אם מדובר במספר רכבים אשר נדרשים בכדי להוציא קבוצה שלמה של אנשים ולהביאם לאירוע במקביל, במקרים כאלה הסעה לאירוע היא עניין מתבקש ואפילו בסיסי.

הסעות לאירועים - לאיזה סוגי אירועים?

בעבר היה נדמה כי רק לאירועים גדולים ניתן להזמין הסעות, הסיבה העיקרית לטענה זו הייתה טמונה בעלות הגבוהה של שירותי ההסעות - אך כיום העסק השתנה, שירותי הסעות לאירועים זה עסק הרבה יותר זול וכך גם ניתן לשכור הסעות לאירועים קטנים וגדולים כאחד.

הצורך בהסעות מסודרות לאירועים אינו קיים לכל אירוע, ולרוב שוכרים הסעות לאירועים במידה והאולם רחוק במיוחד עבור חלק מהאורחים - או שמא מדובר במקום שדרכי ההגעה אליו מסורבלות ורק הסעות מסודרות יגרמו לכל האורחים להגיע לאירוע בבטחה וללא עיכובים מיותרים. ניתן גם במקביל להזמין שירותי הסעות vip במקרים מיוחדים שבהם רוצים להפתיע את בן הזוג או ליהנות מאטרקציה מיוחדת.

גם במקרה הזה של הסעות לאירועים יש יוצא מן הכלל והשיקול הבלעדי לצורך בהסעה הוא של חתן או כלת השמחה בלבד – הם היחידים שמכירים את הקהל שאמור להגיע לאירוע והם היחידים שיודעים להעריך את המרחק שעל כל אחד לעשות בכדי לשמח אותם ביום החשוב ביותר בחייהם. אך לא מן הנמנע כי על מנת להבטיח כמות גדולה של משתתפים ושאנשים מכל קצוות הארץ יגיעו לא יהיה לכם מנוס מהאופציה של הסעה לאירועים. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49690.aspx