התאמת בניה לצרכי המזמין
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 06/11/16

אז מה בודקים?

לפני רכישת דירה, עליכם לבדוק היטב האם זו ההחלטה הנכונה. האם הסביבה מתאימה לכם, האקלים, מידת הקהילתיות, האוכלוסיה, האם מתוכננת בניה כמו כביש מהיר באיזור, מה כיווני האוויר המוצעים, מה הגודל והחלוקה הפנימית, קרבה לשכנים לעומת מידת הפרטיות לה תזכו ועוד. עליכם לבדוק שהסביבה בטוחה ממפגעים סביבתיים, מתקני חשמל מאסיביים ועוד. כמו כן, עליכם לחשוב על הצרכים העתידיים שלכם והאם בחירת המקום והדירה מתאימים לצרכיכם העתידיים. החלטות ובחירות מסוג זה חשובות וקריטיות לאיכות חייכם בהווה ובעתיד ויש לקחת את כולן בכובד הראש הראוי להן.

מומחים להצלחה

לא כל לקוח, בין אם קבוצת רכישה או לקוח פרטי הם בעלי הכלים להבחין ולדייק את הצרכים לבניה וכאן אנחנו בחברת יסודות צור,  נכנסים לתמונה. ברשותנו קשת רחבה של נותני שירות, אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים שעומדים לרשותכם ויעזרו לכם לדייק כל צורך וצורך בתהליך הרכישה והבניה, מתחילת התכנון ועד סופו. אנשי הצוות בחברתנו יעמדו לרשותכם ולשירותכם בכל שלב, יתנו מענה לכל שאלה ודרישה ויעזרו לכם לדייק את מבוקשכם. אנו מתמחים ביזום, תכנון ובניית שכונות מגורים נפלאות, איכותיות ויעילות אשר עומדות בכל התקנים והדרישות. חברתנו הוקמה בשנת 1995 ושמה לעצמה מטרה לשפר ולשבח את שכונות המגורים ברחבי הארץ תוך התאמה לסביבה הן מבחינת מראה ועיצוב והן מבחינת התאמה לכל קהילה וצרכיה, תוך התמקדות בציבור הדתי. אנו רואים בעבודתנו שליחות לדייק ולתת את המענה הטוב ביותר עבור לקוחותינו בציבור הדתי, אשר מאפייני הבניה לקהל מגוונים ורבים.

אתם מחליטים - אנחנו מבצעים

אנו בחברת יסודות צור מאמינים כי דרישתו של הלקוח ורצונותיו עומדים מעל לכל ואנו כאן כדי למלא את מבוקשו. מאחורינו היסטוריה רבה בשנים של פרויקטים רבים ומגוונים בבניה, בניית מוסדות כגון בתי ספר וישיבות תורניות, פרויקטים של פינוי בינוי, הקמת שכונות מאפס, ועוד פרויקטים רבים ומגוונים.

אנו פה בכדי להקל עליכם בכל אחד ואחד מהשלבים, בכל תהליך קבלת ההחלטות. אנו נערות את הבדיקות המתאימות ונספק לכם את מלוא האינפורמציה תוך שקיפות מלאה בכל התהליך. בדיקות כגון - בבעלות מי הקרקע עליה ייבנה הפרויקט, שאין על קרקע זו שיעבודים ואינה מיועדת לחקלאות בלבד, נמציא את כל היתרי הבניה הנדרשים ובמועד הנדרש, נתאם מול רשויות המס לגבי כל מיסוי שהוא וכמובן שנעדכן לגבי קצב ההתקדמות של התכנון ושל הבניה בפועל. אנו דואגים לספק את מלוא מבוקשם של לקוחותינו בכל שלבי התהליך ומשתדלים לעמוד בכל דרישה שהיא, ובחיוך. חברת יסודות צור פועלת בכל רחבי הארץ, מקימה שכונות ומייצרת קהילות וזוהי שליחותה. כבר למעלה מ20 שנה שחברתנו מספקת שירותי יזום, תכנון ובניה לציבור הדתי, ותורמת להתפתחות ההתיישבות בכל רחבי הארץ. אנו כאן לשירותכם ונשמח לענות על כל שאלה ולעמוד לשירותכם בשמחה ובחפץ לב.

צרו קשר לכל שאלה!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50054.aspx