מיניבוס בדרך שלך
נכתב על ידי: articlestbd
תאריך: 13/11/16

פתרונות הסעה הפכו עם השנים לאחד השירותים המובנים ביותר מאליהם.

כאשר בעל עסק, חברה, מוסד חינוכי או כל ארגון אחר נדרש בפתרון הסעה, הוא יודע שטלפון אחד, תיאום זמנים וזהו, יש לו מספר אוטובוסים או מיניבוסים בהתאם לדרישה ולכמות הנוסעים הנדרשת.

שירות זה הפך עם השנים לחלק בלתי נפרד מההוואי הבית ספרי, התיכוני ואפילו ההווי הצבאי.

נסיעות ארוכות באוטובוסים לאילת למשל, מוכרים לרובנו והם מהווים את אחד מדרכי ההגעה הוותיקות ועיקריות לעיר התיירות הישראלית.

כאשר מחפשים פתרון הסעה עבור מספר נוסעים העולה על מספר הקדם 5 – שמהווה את המספר הבסיסי למספר נוסעים ברכב פרטי – צריכים להתחיל לחפש פתרונות נוספים. ולא, לא מדובר על תוספת של נוסע או שניים כי אם בעוד 15 וצפונה.

הסעות מיניבוסים הפכו לא בכדי לאחד מכלי הרכב המובילים בארץ ומוניות השירות המסיעות כעשרה נוסעים בנוסף לנהג.

מיניבוס מסוגל להסיעה כ 20 אנשים כאשר צורת הנסיעה שלו וגודלו מאפשרים לו להיות זריז וקליל בדרך בינעירונית – דבר המקל על השתחלות בפקקים וכניסות שונות לאיסוף נוסעים במקומות שונים.

המיניבוסים החדשים פתחו צוהר לנסיעה איכותית ומהנה, עבור קבוצות קטנות – המאפשרת חוויה משותפת ומגבשת באופן משמעותי. כאשר קבוצת חברים / קולגות / משפחה וכדו' נמצאים יחדיו ברכב שאינו גדול מאוד – בצורה שניתן לתקשר זה עם זה מהמקום, בשילוב של איכות נסיעה ואבזור עשיר ומפנק.

הדרך החדשה לצאת לבילוי משותף עם כמה רכבים – נוסעים עם רכב אחד כולם ביחד! פשוט כייף! גם העלות הופכת למשנית, עם חלוקת התשלום לכל אחד מהנוסעים אל מול הוצאות דלק ואיכות נסיעה.

המיניבוס מככב לא רק בתחום הסעות לימי גיבוש וכייף, אלא גם כפתרון מעולה לקבוצות משפחה, בכירים, קולגות ועוד הנדרשים להגיע בקבוצות לטיסה ממתינה בשדה התעופה.

הסעות לשדה התעופה מתבצעות בקלות מדהימה – הגעה קלה, זריזות, שלווה , שפע נפח לאכסון בכל שעות היום והלילה – החיים ללא ספק קלים ופשוטים הרבה יותר – בפרט כאשר ניתן להזמין שירותים אלה באופן מידי ללא כל מאמץ.

הסעות עם מיניבוס – פתרון מתאים שאם במקרה פספסתם אותו – עכשיו זה הזמן שלכם לחטוף אותו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50094.aspx