הרבה יותר מאולם אירועים
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 04/12/16

תמיד רציתם להתחתן בווילה, ממש כפי שרואים בסרטים רבים בהוליווד שם יש תמיד חצר גדולה ורחבה שנמצאת בשטח של ווילה מקסימה שבה יש את המקום עבור כולם לשבת לארוחה טעימה, לרקוד ולערוך שיחות קצרות עם אנשים שלא רואים בכל יום? כדאי שתפסיקו לדמיין לעצמכם את החתונה המשולמת שלכם ותתחילו לחפש מבין כל אותם אולמות האירועים שקיימים היום את זה שמכיל בצורה הכי מדויקת את כל מה שאתם רוצים עבור האירוע הקטן שלכם.

האמת היא, שהמודעות לעיצוב של אולם אירועים שלגמרי אינו נראה כמו אולם אירועים אלא מציע אווירה הרבה יותר ייחודית מן הנורמה, יחד עם הצורך ההולך וגדל באולמות המיועדים עבור אירועים קטנים ופחות עבור אירועים של אלף איש בממוצע העלו את הרמה בצורה משמעותית והגדילו את ההיצע שהפך להיות נדיב מאי פעם. מה נותר? להחליט מהו הסגנון האישי שלכם לאירוע.


אולמות קטנים סגנונות גדולים

היסטורי - יש אנשים שאוהבים להיות בתוך מקום שיש מאחוריו היסטוריה ארוכה. בארץ יש גם כמה אולמות אירועים שהוסבו ממקומות בעלי היסטוריה יפהפייה אשר שומרה וניתן לראותה במבנה הייחודי מכל עבר. אם זה הסגנון שלכם, הרי שיש לכם היצע לא קטן של מקומות היסטוריים האופייניים לעריכת אירועים קטנים באווירה תקופתית.

כפרי אירופי - הסבה של בתים ישנים אל אולמות אירועים היא דבר לא פשוט מכיוון שצריכים לשמר את המראה האותנטי ולשלב אליו פריטים עדכניים, כאשר יוצרים את המבנה מההתחלה אפשר להביא אותו אל כל סוג של אווירה רצויה, ואין כמו אווירה כפרית שמרגישה לגמרי כמו בריחה אל אחד מהאזורים הכפריים של אירופה מלאת הקסם. מה שנותר הוא להחליט על המיקום שמרגיש כמו הווילה החלומית שלכם לאירוע.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50243.aspx