יסודות צור – הדרך היחידה לבנות בצורה איכותית בעת של מצוקת קרקע
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 12/12/16

ידוע כי מדינת ישראל היא אחד המקומות הצפופים במערב, והשטח הקטן (שחלקו אף נתון לבעיות משפטיות ופוליטיות) מאכלס מיליוני בני אדם ולא הופך את היכולת לבנות נדל"ן חדש לדבר קל. המחסור בעתודות, ביורוקרטיה והעלייה הניכרת במחירי הדירות הפכו לשיחה הרווחת בישראל ולאחד הנושאים החמים בשיח בישראל.

קבוצות רכישה של יסודות צור – הפתרון הטוב ביותר לבנייה איכותית

על מנת להגיע ליכולת לבנות בנייה איכותית, צריכים משאבים, ידע וכסף רב. קבוצות רכישה מיועדות על פי רוב ליחידים שרוצים ליהנות מכוח קנייה והנחה משמעותית במס רכישה ומע"מ. על מנת ליהנות מכל אלו עליהם להיות קבוצה המורכבת מיחידים, דבר שמעכב פעמים רבות את ההתקדמות, וחילוקי דעות לא מאפשרים להפוך את החלום למציאות. לדוגמה, על מנת לקבל את ההנחות במיסים צריך לוודא כי ההסכם על רכישת הקרקע יהיה הסכם נפרד מזה שמתיר את הבנייה על הקרקע. זהו הליך משפטי מסובך והרבה קבוצות נופלות בו. על מנת להגיע למצב שבו הדברים עובדים היטב ובזמן מכל הבחינות (משרדיות, משפטיות, תכנוניות, תשתיתיות, עיצוביות ועוד) מומלץ לכל קבוצת רכישה לעשות זאת עם ליווי מקצועי.

יסודות צור – הליווי המושלם לקבוצות רכישה

אנחנו בקבוצת יסודות צור יכולים לעשות את העבודה עבורכם. אנחנו בקבוצה חלוצים של עבודה עם קבוצות רכישה, ומארגנים קבוצות מעל עשרים שנה, ומהווים חלוצים בתחום. אנחנו מאמינים בליווי אישי ברמה הגבוהה ביותר, משלב התכנון ועד שלב מסירת המפתחות. יסודות צור הוקמה ב-1995, ומאחורינו עשרות פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר ברחבי הארץ, עם אלפי דירות שאוכלסו על ידי לקוחותינו לשביעות רצונם המלאה. העבודה עם קבוצת רכישה יכולה להביא להנחה משמעותית בעלויות הבנייה – לפעמים עד 25% ממחיר דירה זהה מקבלן פרטי. אנחנו מקימים, מלווים ומארגנים קבוצות רכישה, ומתמחים בארגון ייחודי של קבוצות רכישה בהיקפים גדולים, כאמור, של מאות רוכשים בעת ובעונה אחת.

אנחנו מאמינים גדולים בקהילתיות, ובשל כך יורדים לפרטים הקטנים שמאפשרים לחלום הרכישה הקבוצתית להפוך לקהילה של ממש, וזאת במחירים הטובים ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר. אנחנו בקבוצת יסודות צור נותנים מענה מקיף: שלב איתור הקרקע, הסבתה ורכישתה (ואם יש צורך גם הוספת זכויות עליה ולא רק השבחה), ניהול התכנון, מציאת קבלן וניהול העבודה שלו, מציאת מקורות מימון / הלוואות / משכנתאות, ליווי משפטי, וכמובן מסירת המוצר המוגמר וזאת תוך ליווי אישי לאורך כל השלבים. השיטה הייחודית שלנו מאפשרת להפוך את החלום שלכם, ועשרים שנות מצוינות מדברות בעד עצמן.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50310.aspx