חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 05/02/17

כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות. על כן טוב לדעת שכאשר פונים אל חברת R.M.S, הרי שניתן ליהנות משלושה פרמטרים חשובים שביחד מאפשרים לענות באופן המקצועי ביותר על משימת עיצוב חדרי אמבטיה! על אלו שלושה פרמטרים מדובר? ובכן מדובר בחברה שבקיאה בכול נישה שנוגעת לאינסטלציה, מדובר בחברה שבקיאה בעבודת שיפוצים (ולשם כך היא עובדת מול קבלן שיפוצים מומחה ואף מעסיקה אנשי צוות משלה שבקיאים בתחום) ולבסוף מדובר בחברה שגם מתמחה בייעץ פרקטי ועיצובי, כך שביחד מדובר בחבילת שירותים אידאלית עבור כל צורך עיצובי שנוגע לעיצוב חדר האמבטיה, לאינסטלציה ולחשיבות בחירת הכלים הסניטריים.

לא מגיע לכם גם וגם?!

לצד שורת שירותי אינסטלציה שחשובים ביותר לחדר האמבט (למשל שיפוץ האמבטיה הקיימת, החלפת ריצוף, טיפול בלחץ המים, בחירת והתקנת כלים סניטריים, טיפול בעובש, איתור נזילה וכדומה), גם יש לטפל בבחירת הארונות והריצוף, בבחירת הקרמיקה וכמובן שגם בהתקנתם. מכאן שתחת אותה מטרייה של שירותים מקצועיים, ניתן לסמן וי על שורת משימות מגוונת, וזאת בזכות השילוב המושלם שחברת R.M.S מציעה – שירותי עיצוב, שיפוצים, שירותי אינסטלציה, שירותי ייעוץ והתקנה. אן כן מה נותר? רק לציין את הדגשים האישיים שלכם, לקבל כיוון כללי, להתייחס לתרחיש המשתמש ולגילאים של דיירי הבית ופשוט להתחיל להתרגש לגבי התוצאה המדהימה ממנה אתם עתידים ליהנות לאורך זמן, ולו כי אתם מקבלים אחריות ועובדים אל מול חברה שמבקשת בטובת הלקוח.

השילוב המושלם

יש להבין שבעוד מעצב רגיל עשוי לבחון את תרחישי הפעולה והשיקולים הפרקטיים, הוא עדיין לא יצליח לדייק בשיקולים הפרקטיים של תפעול הכלים הסניטריים, ולו כי הוא אינו בא מהתחום! על כן אם מבקשים להימנע מרטיבות, להימנע מחשבונות מים גבוהים וליהנות מרכישת אסלות שיחזיקו מעמד לאורך זמן ללא שום תקלה, הרי שטוב לדעת שאתם בדרך הנכונה, טוב לדעת שחברת R.M.S תשמח לעמוד גם לשירותכם עבור עיצוב חדרי אמבט!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50815.aspx