רכישת דירה חדשה מקבלן
נכתב על ידי: שירי טיירי
תאריך: 26/12/17

בואו לרכוש דירה חדשה מקבלן. הדירה ממוקמת בסמוך לצירי תנועה מרכזיים, ומהווה אפיק השקעה חשוב מאד עבורכם. הדירה יכולה לשמש הן למגורים והן מפרנסה מנדל"ן. הדירה חדשה, לא נעשה בה שימוש, ומשווקת ללקוח מיד לאחר הבנייה.

מדוע כדאי לרכוש דירה חדשה

דירה חדשה, בשונה מדירה שנעשה בה שימוש, או הייתה שכורה בעבר, אינה מצריכה תחזוקה וטיפולים. היא מוגשת כשהיא חדשה, צבועה עם תשתיות מים וחשמל מדוגמות וחזקות מאד. הדירה מבטיחה לכם שקט תעשייתי בכל תחומי הלוגיסטיקה. בנוסף, לדירה כיווני אוויר רבים, וישנה אפשרות לרכוש דופלקס או טריפלקס של 2-3 קומות PER דירה.

היתרונות של דירות חדשות

ממוקמות, בדרך כלל, בסמוך לצירי תנועה מרכזיים. הדירות הללו יושבות בסביבה ירוקה בשרון או במרכז, ומכילות את כל מה שרתם צריכים בתור דיירים: איכות חיים, שקט ושלווה, חדרים גדולים בפרצלציה הפנימית ותשתיות ללא חוסרים.

השקעה בנדל"ן – הזדמנות נדירה

כיום, כשאתם מעמידים דירה להשקעה, מי אם לא אתם יודע כמה זה קשה לשפץ, להצדיק את המחיר, לשווק, ולהוכיח שהדירה משתלמת במחיר המוצע. כשהדירה חדשה, אינכם צריכים להוכיח דבר, ואתם יכולים לשווק אותה על פי שווי שוק, כלומר על פי ערך הקרקע. כיום, כששוק הדיור רותח, וישנם מאבקים עם קבוצות לחץ המבקשות להוריד מחירים, הדרך היחידה לצאת טוב כשאתם משווקים נדל"ן להשקעה היא כשהדירה חדשה, כי אז אין תירוצים, וניתן לבקש מחיר מקסימלי לשכירות או כל שימוש אחר בדירה.

מהרו לפני שייגמר

דירה חדשה בפרויקט ME GROUP במחיר אטרקטיבי היא הזדמנות בלתי חוזרת, משום שכאשר היא תירכש, וייבנו דירות נוספות, הן יימכרו ביוקר בשל עליית מחירים שמבוססת על עליית ערך האזור. לכן, מי שמבקש לעשות את הצעד החכם ביותר לקניית דירה, ירכוש אותה עכשיו ויבטיח את עתידו הכלכלי כעוסק נדל"ן. כמובן שהדירה מצוינת גם לכל מי שמעוניין לגור בה בשל יתרונות הסביבה, יתרונות האזור ואיכותה חסרת התקדים של הדירה כנכס חדש עם תשתיות חזקות ועמידות, אשר נדיר למצוא כיום בסטנדרטים בארץ. אם אתם מעוניינים בדירה איכותית שתשמש אתכם לשנים רבות כביתכם, אל תפספסו, והבטיחו את מקומכם בנכס חדש, אטרקטיבי וכדאי במיוחד!

 


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article53120.aspx