כלי עבודה לכל מטרה
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 18/02/18

כאשר נכנסים אל בית חדש או שמגיעים עם מלאי נאה של כלי עבודה שכבר הצטברו עם רכישות שנעשו ברבות השנים, או שצריכים לבצע רכישה חדשה לגמרי אשר כוללת את כל אותם הכלים שראוי כי יהיו בכל סוג של משק בית פרטי.

במקרה כזה יש להבדיל בין רכישה של כלי עבודה מקצועיים לגמרי אשר יגיעו עם תג מחיר די גבוה בשל כך, לבין רכישה של כלי עבודה אשר מתאימים לשימוש ביתי בלבד ויכולים לנוע בין מחירים זולים למחירים בעלות יקרה בשל היותם יותר ממותגים או בעלי כוח עבודה יותר טוב.

תמיד עדיף שלא להפריז ולרכוש מוצר טוב מיצרן אמין שאיתו יהיה אפשר לבצע פעולות תחזוקה רבות ומגוונות לבית על פני רכישה של מוצרים יקרים שלא יהיה בהם שימוש כמעט בכלל. אחד מן המוצרים שחשוב כי יהיה בכל בית הוא סולם, כאשר סולם טלסקופי הוא כזה שיותר מתאים לשימוש מקצועי.


כלי עבודה למקצוענים

למה שימוש עם סולם רגיל הוא די מספק על פני סולם טלסקופי? הבתים הממוצעים מגיעים אל גובה של שתיים וחצי מטרים בערך, ואל הגובה הזה מתאים שימוש עם סולם נפתח ממוצע ולא יותר מכך. בעזרתו אפשר להגיע על מנת להחליף כל סוג של נורה או להתקין ספריה ולחזק אותה אל הקיר לפי הצורך.

לעומת זאת, שימוש עם סולם טלסקופי יותר מיועד על מנת להגיע אל גבהים הרבה יותר גבוהים, כפי שקורה בעבודות על ידי בעלי מקצוע כמו בפעולות תחזוקה ותיקון של משרדים, מסעדות וחנויות שרבות מהן בעלות תקרה הרבה יותר גבוהה מן הממוצע של בתי מגורים.

בשורה התחתונה ישנו הבדל גדול בין הצטיידות בכלי עבודה לשימוש ממוצע לבין כל היתר שאיתם כבר מגיע איש מקצוע לכל אותן עבודות מורכבות יותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article53453.aspx