הונדה אופנועים טרייד אין
נכתב על ידי: קידום ישיר
תאריך: 23/11/18

 

אם אתם רוכבי אופנועים, לבטח ביקרתם לפחות פעם אחת במרכז המכירות והשירות של הונדה אופנועים טרייד אין בישראל. כאשר אתם מעוניינים לשדרג את הקטנוע הישן לקטנוע חדש ומתקדם יותר, ניתן יהיה למכור את הקטנוע בשוק הפרטי ולרכוש אופנוע שיהיה בשנתון מתקדם, או אופנוע חדש לחלוטין. לרוב תמיד כדאי כי תהיה זו היבואנית של אופנועי הונדה שאצלה אתם תהיו מעוניינים לרכוש אופנוע. אם יש להוסיף סכום כסף, ניתן יהיה לקבל תנאי מימון בתנאים נוחים ומשתלמים.

בעסקת הונדה אופנועים טרייד אין, ניתן יהיה לשלם במזומן, בכרטיס אשראי, בתשלומים נוחים או באמצעות הלוואת מימון נוחה עם ריבית אטרקטיבית. תנאי ההלוואה לעסקת טרייד אין לקטנוע, נקבעים בהתאם לחברת המימון ובהתאמה למאפייני הלווה. ההלוואה היא חוץ בנראית ואינה פוגעת באובליגו הבנקאי ולכן, היא אף עדיפה יותר מאשר הלוואה בבנק.

מחלקת טרייד אין וגם מוסך מורשה להונדה אופנועים

ראשית, כאשר אתם מבצעים עסקת טרייד אין לרכישת אופנוע, אתם למעשה מבצעים חיסכון גדול במאמצי החיפוש גם במכירת האופנוע הישן וגם ברכישת האופנוע החדש. רוב העסקאות בטרייד אין, הן באחריו של בין 3-6 חודשים . וודאו לגבי האחריות מה היא כוללת ואל תתביישו להתמקח על מנוע, גיר מערכות חשמל, שילדה, מסב כידון וגלגלים, מערכות בלימה וכן, מה כוללת האחריות לגבי כל קטגוריה.

ייתכן, כי זה לא מחייב שדווקא בסוכנויות המשנה של היבואנים תזכה ליחס אישי וחם יותר, היות וגם במתחם של מוסך מורשה של אופנועי ורכבי הונדה, תוכל לטפל באופנוע.

להגשים חלום דו גלגל

רכישת רכב דו גלגלי, אם קטנוע או אופנוע, הינה החלטה חסכונית. זו אמנם עובדה שעשנם אופנועים כבדים שמחירם כמחיר של רכב קטן חדש, אבל רכישה של אופנוע מסוג הונדה היא מהלך פיננסי קל יותר. לא כל אחד, במיוחד צעירים, יכולים להרשות לעצמם רכישת רכב דו גלגלי וחלקם נדרשים למימון חלקי או מלא. בחברות הונדה אופנועים טרייד אין, כל אחד יוכל לקבל מימון לרכישה של אופנוע או קטנוע. בשילוב מגוון אפשרויות, הדרך לחלום הדו גלגלי הינה קצרה יותר ונוחה.

הדבר הכי טוב לעשות, הינו לרכוש אופנוע משומש אצל היבואן כי האופנועים נבדקים ביסודיות במוסך היבואן וכל אופנוע, נסקר בדיקה מקיפה וכך אתם בטוחים, כי לא תרכשו חתול בשק. כל אופנוע טרייד אין זוכה להשבחה וטיפול ללא תוספת מחיר למי שרוכש אופנוע במחיר של יד שנייה.

 


 
אודות המחבר

קידום ישיר

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54975.aspx