קבלן שיפוצים בחיפה לעבודות צבע וגבס
נכתב על ידי: עידן שלומן
תאריך: 28/01/20

רכשתם דירה יד שניה בחיפה למטרת מגורים או השקעה ואתם זקוקים כעת לקבלן שיפוצים? יש לא מעט כאלו בעיר חיפה. אז כיצד תבחרו את קבלן השיפוצים החיפאי הכי טוב עבורכם? ריכזנו עבורכם מספר נקודות מפתח לבחירת קבלן שיפוצים בחיפה.

כיצד תבחרו קבלן שיפוצים בחיפה?

לפניכם 3 קריטריונים חשובים בבחירת קבלן שיפוצים בחיפה לפרויקט השיפוץ שלכם:

המלצות מניסיון אישי – נתחיל ראשית כל מהמלצות שתקבלו מקרובים ומכרים שזכו לקבל שירות דומה בעבר ויכולים להעיד באופן אישי על קבלן שיפוצים בחיפה שהיו מרוצים ממנו. חשוב שההמלצה תהיה ברמה אישית מניסיון של ביצוע עבודה עבורם ולא על סמך "שמועה" או היכרות עם "בן דוד של גרושתי לשעבר"...

קבלן שיפוצים רשום – יש הרבה קבלני שיפוצים ולמעשה כל מי שיודע לעבוד עם הידיים יכול לקרוא לעצמו קבלן שיפוצים בחיפה ולהקים עסק בתחום. רק מי שהוא קבלן שיפוצים רשום ברשם הקבלנים הוא למעשה קבלן שיפוצים שקיבל הכרה על יושרה ואמינות וגם מורשה לבצע עבודות בהיקפים גדולים. לכן מומלץ לשכור את שירותיו של קבלן שיפוצים רשום בלבד.

תיק עבודות – במידה ושוחחתם או נפגשתם עם קבלן שיפוצים שחשבתם לשכור את שירותיו, רצוי לבקש תיק עבודות קודמות שביצע אם באמצעות אתר אינטרנט שיש לו, תצוגת תמונות דיגיטליות בנייד או אפילו תמונות מפותחות בתיק עבודות פיזי. רק בצורה הזאת תוכלו להתרשם מיכולת הביצוע שלו בעבודות דומות לזו שאתם מעוניינים בה.

כיצד להתנהל עם קבלן שיפוצים שבחרתם?

במידה וערכתם את כל הבדיקות הללו ואתם לפני בחירת קבלן שיפוצים לפרויקט שלפניכם הרי שכדאי לברר עמו אודות כל חלק בשיפוץ מבעוד מועד ולא להתחיל את העבודות בלי תכנית עבודה מסודרת הכוללת לוח זמנים מוגדר, תקציב עלות של השיפוצים וכיצד תשלמו עבור הביצוע בשלבים שונים שלו.

ישנם קבלני שיפוצים אשר מעסיקים צוות עובדים שלהם כדי לבצע עבודות גבס בחיפה ויש מי שישכרו שירותי קבלני משנה לביצוע עבודות צבע בחיפה או חלקים אחרים של השיפוץ. כל עוד הקבלן הראשי שבחרתם אחראי על כל הביצוע הרי שזה פחות משנה אך רצוי לדעת גם מי העובדים שיהיו אצלכם בשטח ויבצעו בפועל את העבודות.

יש לפקח על התהליך כולו בביקור באתר הבניה שעובדים בו מדי יום ביומו אם הדבר אפשרי או לשכור שירותי מפקח בניה שיהיה אחראי מטעמכם על ביצוע הפרויקט לשביעות רצונכם בעיקר כאשר מדובר בעבודת שיפוצים גדולה ואם יש בה קבלני משנה מעורבים.

עלות מפקח בניה מייקרת מעט את העלות הכוללת אך תבטיח עבורכם טיב עבודה גבוה, עמידה בזמנים ובמסגרת התקציב שנקבעה מראש.


 
אודות המחבר

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article56625.aspx