מדוע הדפסה על קנבס כל כך פופולרית לאחרונה?
נכתב על ידי: עידן שלומן
תאריך: 28/01/20

בטח שמתם לב בשנה האחרונה שעוד ועוד בתים שאתם מבקרים בהם מציגים על קירות הסלון ו\או החדרים תמונת קנבס משפחתית כזו או אחרת. אין מה להיות מופתעים שכן מדובר על טרנד עיצובי חם שרק צובר תאוצה.

מדוע מדפיסים תמונות על קנבס?

תמונות קנבס הפכו פופולאריות לבעת האחרונה כיוון שהן מחזיקות במספר יתרונות משמעותיים על פני כל תמונה אחרת שהייתם חושבים לתלות בסלון הבית שלכם או אפילו בחדרי השינה.

היתרונות של הדפסת תמונה על קנבס:

  • איכות הבד – בד קנבס נחשב בד איכותי מאוד, בעיקר כאשר הואבצפיפות אריגה גבוהה. מדובר על בד עמיד לאורך שנים שיודע לספוג ולהציג אתהצבעים שעליו ברמה גבוהה ועם מרקם שאיננו חלק לחלוטין אלא מעניק תחושה של ממדעומק קל.
  • נטול מסגרת – אתם בהחלט יכולים למסגר תמונת קנבס אבל אין צורך בכך. במרבית המקרים התמונה תופסת את כל שטח הקנבס ולכן השולייםשלה הם חלק מהתמונה והדבר מעניק תוספת עומק ועניין לתמונה עצמה.
  • גודל תמונה – ניתן להזמין הדפסה על קנבס כמעט בכל גודלשתבחרו, לאורך או לרוחב, לכן מדובר על תמונה עם גמישות מרבית לשטח בו תירצולתלות אותה.
  • הדפסה מהירה – תהליך הדפסת תמונה על קנבס הוא מהירופשוט. למעשה כל מה שצריך זו תמונה איכותית בסלולרי שלכם, עריכה קלה במידתהצורך שתבצעו און ליין, משלוח של התמונה לאתר של מקום ההדפסה וזהו זה. בתוך24 שעות תקבלו תמונה מודפסת על קנבס.
  • תמונה מחולקת – בזכות קלות העריכה של תמונות קנבס, ניתןלבצע קיר קונספט עם מגוון תמונות הקשורות זו לזו או קיר עם תמונת קולאז' אחתגדולה ואפילו תמונה המחולקת ל 3 קנבסים נפרדים שיוצרים יחדיו אתהתמונה השלמה. שחקו עם זה כמה שתרצו. תמונה על קנבס היא דבר פרקטי עם כלואריאציה של הצגה שנוחה לכם.
  • עלות נמוכה – מחיר של הדפסה על קנבס הוא נמוך יחסיתלחלופות במידות זהות. לכן ניתן פשוט להדפיס מחדש תמונת קנבס מדי שנה או כמהשנים ולהחליף או לרענן את הקיימת. בדרך זו שומרים על עיצוב רענן בסלון הבית,גם אם מדובר כל פעם מחדש בתמונה משפחתית שלכם וכדומה.

איזו תמונת קנבס כדאי לפתח?

שאלת מיליון הדולר (טוב, הרבה פחות בקנבס...) היא שאלה חשובה אבל מאוד אישית. יש מי שרוצים תמונת קנבס כמתנה לצד שלישי ולכן התמונה תכלול אלמנט משותף לכם ולהם ויש מקרים שמדובר על תמונה משפחתית או של אדם ספציפי במשפחה שלכם (אולי אפילו של כלב..) ולכן אין ספק שהנושא פרטי לגופו של עניין. רבים בוחרים בתמונות משפחה המציינות אירוע מרגש או קולאז' של תמונות בעלות עניין מוגדר – בני המשפחה באירועים שונים או אירוע משמח במיוחד.

אם תרצו הדפסה על קנבס בירושלים, תל אביב או כל מקום אחד, פנו אל Photocanvas האתר המוביל בישראל בהדפסה על קנבס.


 
אודות המחבר

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article56646.aspx