יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 28/01/21

תנועה היא דבר שלוקחים כמובן מאליו עד אשר מגלים כי כבר לא ממש יכולים לנוע באותו האופן כמו לפני כמה שנים, או אפילו כמה ימים. האם דבר זה אומר כי מעתה והלאה לא יהיה ניתן לצאת את פתח הבית שבו גרים, ולא לצאת אל עבר האוויר הפתוח ואל מקומות מרוחקים? בהחלט שלא. נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.


לא מוותרים על הטיולים

לטייל זו פעולה שמאפשרת לשחרר את הגוף ואת הנפש מכל השגרה היומיומית ולעבור אל מקום שבו יכולים להרפות ולחדש מאגרי אנרגיה חשובים. יש כאלה שיוצאים לטיול בקרבת מקום באופן יומיומי, ויש כאלה שעדיפים את הטיולים שלהם למרחקים גדולים, בארגון שמצריך הכנה של הרבה מאוד דברים. זה חשוב מאוד שלא לוותר על פעילות שכזו, ועבור לא מעט אנשים בגיל השלישי מה שמוציא אותם מן הבית זה כלי נסיעה מסוג קלנועית המאפשרת להם לנוע עם קצת עזרה משל עצמם באזורים הפתוחים.


פשוט עוברים לקלנועית

המעבר הזה אל כלי נסיעה מסוג קלנועית משנה את החיים עבור אנשים שמגלים בדרך הקשה כי הם כבר לא יכולים לנוע בחופשיות שכזו באותה הצורה וללא כל סיוע בכלל. דבר זה מותיר שת ברירות בפניהם, או להישאר בבית ולוותר על כל אותם הטיולים שניתן לעשות בימים שטופי השמש שקיימים בארץ ישראל היפה, או לצאת אל הדרך רק משום שהם התאימו לעצמם כלי נסיעה מסוג קלנועית שמגיע בתצורות רבות לשם התאמה הכי טובה. כל יום הוא כזה שטומן בחובו אפשרויות טיול חדשות, ורק צריכים להיפתח אל השינוי הזה בדרך שבה יוצאים אל הדרך שבה בוחרים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article59176.aspx