הבשורה החדשה בכבישי הארץ
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 30/11/21

נסיעה חשמלית היא הדבר בעידן הנוכחי. אין כל ספק כי רכבים מונעים על דלק הולכים להיכחד מן העולם ומה שיוותר הם רכבים שמניעים אותנו על ידי טעינה בחשמל. מה הבשורה מביאה אל כבישי הארץ? את הקלנועיות שהן כלי רכב קומפקטי שרק הולך ונעשה יותר ויותר חכם ונדרש.

נוסעים לכל מקום בבטחה

הפעלה של קלנועית אינה מצריכה בקיאות רבה, ולמעשה, הלמידה של תפעול רכב מסוג קלנועיות לא לוקחת יותר מכמה דקות ספורות. לעומת זאת, יש להבין היטב את חוקי התנועה על הכביש על מנת שהנסיעה שמתבצעת אינה מסכנת את הנוסע עצמו ואת כל מי שנמצא מסביב לו בשעת הנסיעה.

אם לא חשים בטוחים בכך, ניתן לבצע נסיעות ראשונות בליווי של נהג מנוסה, למרות שרוב בני האדם הבוגרים הם כאלה שיש להם רישיון נהיגה ומכירים היטב את חוקי התנועה ואת הדרך הבטוחה להגיע ממקום למקום על גבי כל סוג של כלי נסיעה שבו הם נוהגים.

חיסכון משמעותי בכל נסיעה

נסיעה בכלי רכב היא דבר מאוד יקר. העלות של הדלק רק הולכת וגדלה לה ככל שהדלק הופך להיות מצרך נדיר יותר, והעלות של הרכב עצמו היא גם כזו שהולכת ועולה ככל שחולף לו הזמן וממשיך להתקיים לו יוקר המחיה.

דבר זה מביא לא מעט אנשים לחיפוש אחר אלטרנטיבה יותר זולה. יש כאלה שרוכשים רכב יד שנייה, ויש אחרים, שמצאו כי קלנועית היא חלופה נהדרת שגם לא עולה הרבה עבור הרכישה וגם ממשיכה להיות חסכונית בכל טעינה פשוטה שמאפשרת נסיעה די ארוכה בהתאם לדגם שנבחר. משמע, כי קלנועיות ימשיכו לככב בקרב אנשים בגיל השלישי, ולאלה יצטרפו עוד דגמים חשמליים שאת הכבישים אט אט לחלוטין יכבשו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article60565.aspx