מחפשים טבלטורת מנדולינה? - למד לנגן מוזיקת ​​מנדולינה לפי האוזן
נכתב על ידי: Yafator
תאריך: 20/01/22

אם חיפשת אחר טבלטורת מנדולינה, בטח שמת לב שמציאת מוזיקה שתומללה עבור הכלי היקר שלך יכולה להיות כאב ראש אמיתי. בין אם אתה מחפש שיר בלוגראס, שיר קאנטרי או קטעים עכשוויים, אין זה סביר שתמצא בדיוק את מה שאתה מחפש.

מאמר זה יגלה מדוע תשמח הרבה יותר ללמוד את היכולת לנגן את מוזיקת ​​המנדולינה שאתה מחפש על פי האוזן. לאחר קריאת המאמר הזה, אתה יכול להשתחרר מלהסתמך אי פעם על אתרים ומגזינים מוגבלים של טבלאות מנדולינה תמלול בזמן אמת.

אני יודע איך זה מרגיש לרצות ללמוד קטע מוזיקלי, אבל לא להיות מסוגל למצוא את תווי הכרטיסיות. תחשוב על זה בכל זאת; כשאתה מחפש כרטיסיות מנדולינה ממקורות חיצוניים אחרים, אתה בעצם מודה שאתה צריך מוזיקאי אמיתי כדי לתמלל את החומר עבורך.

כמוזיקאי, האם אתה מרגיש בנוח עם רמת התלות הזו באחרים, או האם אתה מעדיף את המיומנות לפענח ולהשמיע את המוזיקה בעצמך?

התשובה ברורה!

אולי מעולם לא חשבת על זה לפני כן כי אתה חושב שמכיוון שלא "נולדת" עם היכולת המיוחדת הזו, לא יכולת ללמוד אותה. זוהי תפיסה שגויה נפוצה שלמרבה הצער עיכבה את הצמיחה המוזיקלית של מוזיקאים רבים.

העובדה היא שאפשר ללמוד את היכולת הזו לנגן מוזיקה באוזניים בעזרת אימון אוזניים מתאים. אוזן מאומנת כהלכה יכולה להאזין לקטע מוזיקלי כמה פעמים ולחבר את התווים והאקורדים המוזיקליים. אין צורך בטבלטורת מנדולינה!

אחד המוקדים של קורס אימון אוזניים הוא זיהוי צליל. לכל הפחות, אתה צריך לפתח צליל יחסי, שהוא היכולת לזהות טון על ידי קביעה מנטלית של הקשר בין גובה הצליל שלו מזה של הטון שכבר נשמע. עם זאת, אפשר גם ללמוד גובה צליל מושלם, שהוא היכולת לזהות את הגובה המדויק ללא הערת התייחסות תמלול הקלטות לבית משפט.

לימוד היכולת הזו יחסוך לכם אינספור שעות של תסכול מחיפוש אחר טבלטורת מנדולינה בתקווה למצוא את מה שאתם מחפשים.

פיתוח אוזן מיומנת יקדם את היכולת המוזיקלית שלך מעבר לחלומות הפרועים ביותר שלך. החלק הטוב ביותר הוא שניתן לפתח אותו, עם תרגול עקבי, תוך דקות בלבד ביום!

סעיף המשאבים ישירות למטה יכוון אותך לתוכנית אימון אוזניים מומלצת מאוד ללא סיכונים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article60857.aspx