תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
נכתב על ידי: Yafator
תאריך: 21/01/22

תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

תכונות מערכת הטלפון

מערכות הטלפון בסוגים שונים של ארגונים גדולים וקטנים מורכבות ממספר תכונות ייחודיות שיכולות לסייע בשיפור הפעילות העסקית. כמה תכונות כאלה כוללות:

העברת שיחות אוטומטית

התכונה עוזרת להפנות שיחות נכנסות לתוספות או מכשירים שונים. התכונה עשויה לעקוב אחר שרשרת של הפניית השיחה החל מהשלוחה המשרדית לשלוחה של האדם האמון באחריות הטיפול בשיחה. ניתן לשנות את שרשרת העברת השיחות כך שתתאים לדרישות העסק. הוא מציע את היתרונות הבאים:

שיחות חשובות לא תפספסו.

מספר השיחות הנכנסות גדל.

לקוחות מקבלים טיפול מיידי ללא צורך להמתין.

ניתן לקבל שיחות בכל מקום.

התכונה מאפשרת הפניית שיחות מעבר לשעות העבודה.

דיילת רכב

תכונת הדיבור האוטומטי משמשת לברך מתקשרים נכנסים ולחבר אותם למחלקה ולשלוחה הנדרשת על ידי כך שהיא מאפשרת להם לבצע בחירות באמצעות לוחות המקשים שלהם. תכונה זו יכולה להפחית את התלות בפקידי קבלה כדי לקבל ולהעביר שיחות מבחן תמלול.

תכונת הדיוור האוטומטי עשויה להיות משולבת גם עם תכונת המוזיקה בהמתנה. התכונה מאפשרת להשמיע מוזיקה בזמן שהמתקשר מושהה.

שיחות ועידה

תכונת שיחות הועידה מועילה לעסקים גדולים. התכונה מאפשרת לארגונים לנהל פגישות וידאו ואודיו עם לקוחות או שותפים עסקיים שעשויים להיות ממוקמים באזורים שונים בעולם. ניתן להשתמש במערכות הטלפון של Panasonic לניהול שיחות ועידה באמצעות מכשירים שונים כמו יחידות שולחן, מחשבים שולחניים ואפליקציות וכו'.

תמלול תא קולי למייל

תכונת הדואר הקולי משמשת כמעט כל ארגון עסקי כדי להקליט הודעות ממתקשרים שלא נענו. האזנה להודעות המוקלטות עשויה להימשך זמן רב. מערכות טלפון מציעות תכונה שבה ניתן לתמלל דואר קולי להודעות דואר אלקטרוני. זה עוזר לעבור בקלות על ההודעות המוקלטות.

תכונת ניהול שיחות

מערכות טלפון מציעות סוגים שונים של תכונות ניהול שיחות אשר מתפעלות שיחות כך שיתאימו לדרישות העסק. כמה תכונות כאלה כוללות:

התכונה מאפשרת למנהל להאזין ולנטר שיחות לצורך הכשרת עובדים והבטחת שירות איכותי ללקוחות תמלול ראיונות מחיר.

תכונת הלחישה עשויה לשמש מנהלים כדי להנחות עובדים מבלי שהמתקשר השלישי יוכל להקשיב.

תכונת הדברה מאפשרת למנהלים להצטרף לשיחה בכל נקודת זמן.

אפשרות הקלטת השיחות עוזרת לשמור שיחות להתייחסויות עתידיות.

ניתן להשתמש בתכונת חסימת השיחות כדי לחסום מספרים נכנסים ויוצאים מסוימים.

ניתן להשתמש ברישום שיחות כדי לשמור על תיעוד של כל השיחות שחויגו.

ישנן תכונות מערכת טלפון רבות שניתן לבחור בהתאם לדרישה האישית.

מערכת הטלפון של פנסוניק יכולה להיות כלי חשוב לכל עסק המקבל כמויות גדולות של שיחות מדי יום. חברת Southern Voice & Data מציעה פתרונות מערכת טלפון לעסקים ברחבי בריטניה. צור איתם קשר כדי לקבל את הייעוץ, העסקאות, האספקה, ההתקנה והתמיכה הטובים ביותר עבור דרישת התקשורת העסקית שלך.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article61139.aspx