הצהרה ביום הבינלאומי של נשים ונערות במדע 2022 על ידי ד"ר לוסי גילדאיה, מנהלת החדשנות הראשית של מרי קיי
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 13/02/22

הצהרה ביום הבינלאומי של נשים ונערות במדע 2022 על ידי ד"ר לוסי גילדאיה, מנהלת החדשנות הראשית של מרי קיי

דאלאס, 11בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE):

להלן הצהרה של ד"ר לוסי גילדיאה, מנהלת החדשנות הראשית, מוצר ומדע של Mary Kay Inc, ביום הבינלאומי של נשים ונערות במדע 2022.

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20220211005050/en/

במחקר ציון דרך שנערך בין 1966 ל - 1977, כמעט 5,000 ילדים התבקשו לצייר מדען. מתוך הציורים הללו, רק 0.6% תיארו מדעניות. מחקרים דומים, עדכניים יותר הראו שיפור, כאשר 28% מהילדים המודרניים מציירים מדעניות כאשר ניתנה להם אותה משימה.

זו התקדמות. אבל אנחנו עדיין לא שם.

מרי קיי בע"מ חוזה עתיד שבו יותר נשים מדעניות קיימות לא רק על הנייר, אלא בעולם האמיתי. לכן, ביום הבינלאומי הזה של נשים ונערות במדע, אנו קוראים לכל הממשלות, מוסדות החינוך ועמיתינו במגזר הפרטי להשקיע, לעודד ולתמוך ביותר נשים ונערות בחינוך STEM (מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה). יותר בנות בחינוך STEM מוביל לעלייה בנשים המחבקות קריירות STEM. בתורו, זה מספק גישה להזדמנויות שוות יותר לנשים, מצמצם את פער השכר המגדרי, מחזק כלכלות ומבטל הטיה בתחומים מדעיים.

זו הסיבה שמרי קיי תומכת בסטודנטים בני מיעוטים בלימודי STEM על ידי השקעת מיליוני דולרים בפרויקטים כמו האקדמיה למדעי השיווק, האגודה לדרמטולוגיה חוקרת ומלגת מאדאם סי.ג'יי ווקר.

זו הסיבה שבכל שנה, Kay Ash FoundationSMתומכת בפיתוח של נשים מדעניות עם מענקי מחקר המסייעים במציאת תרופות לסרטן המשפיעות על נשים באופן ספציפי.

בכל יום, באמצעות חדשנות ומדע, נשים ברחבי העולם פותרות כמה מהבעיות המורכבות ביותר שלנו - אבל יש עוד מה לעשות כדי להכיר בתרומתן, לספק להן קול ולהגדיל את הייצוג שלהן בתחום STEM.

בעתיד, כשנבקש מבנות צעירות לצייר מדען, התקווה שלי היא שהן יציירו את עצמן.

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-60 שנה כשלה שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום יותר טוב. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות.

בנוסף להשקעה במדע שמאחורי יופי וייצור מוצרים חדשניים, Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי תמיכה במחקר הסרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחד בכל פעם. למדו עוד: MaryKayGlobal.com

ראו את ההודעה במקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220211005050/en/

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
(+1) 972.687.5332 or [email protected]

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article61313.aspx