Legit Security משיקה מוצר אבטחה בקוד פתוח כדי לאכוף ולהרחיב תצורות GitHub מאובטחות
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 06/10/22

Legit Security משיקה מוצר אבטחה בקוד פתוח כדי לאכוף ולהרחיב תצורות GitHub מאובטחות

Legitify, שפותח באמצעות קוד פתוח, מגלה באופן אוטומטי פגיעויות GitHub כדי ששרשרת אספקת התוכנה תהיה מאובטחת יותר

תל אביב, 5 באוקטובר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Legit Security, חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה תאגידית לאבטחת שרשרת אספקת התוכנה של הארגון, הכריזה על Legitify, כלי אבטחה בקוד פתוח לאבטחת יישומי GitHub. Legitify הוא סורק תצורה שגויה של GitHub המסייע לצוותי אבטחה ומהנדסי DevOps לנהל ולאכוף את תצורות GitHub שלהם בצורה מאובטחת וניתנת להרחבה. Legitify הוא כלי אבטחה חוצה פלטפורמות שעובד עם Windows, macOS ו-Linux ומייצג קבוצת משנה קטנה של כלל היכולות שמציעה פלטפורמת Legit Security הרחבה יותר.

מידע נוסף על Legitify, כולל רשימת מוצרים והורדות, ניתן למצוא כאן: https://www.legitsecurity.com/legitify.

GitHub היא מערכת ניהול קוד מקור (SCM) פופולרית ביותר שנמצאת בלב שרשרת אספקת התוכנה של ארגונים רבים, והיא משמשת מפתחי תוכנה ברחבי העולם. עם זאת, GitHub הוא מוצר מורכב, ומנהלני מערכת יכולים להתעלם מהגדרות ברירת מחדל לא מאובטחות ותצורות שגויות, וכך לגרום לפגיעויות אבטחה שעלולות לסכן את שרשרת אספקת התוכנה של הארגון.

לפני שחרורו של Legitify כקוד פתוח, אכיפת האבטחה על פני יישומי GitHub גדולים הייתה קשה וגזלה זמן רב בשל התצורות וההגנות הייחודיות הנדרשות עבור כל הפצה. אכיפה עקבית של אבטחה בארגון GitHub גדול הצריכה מאמץ ידני אינטנסיבי שהיה נתון לטעויות אנוש.

Legitify נותנת מענה לאתגרים אלה ומסייעת להפוך את אבטחת GitHub לממוכנת כשהיא מאפשרת לחברות בצורה מאובטחת ויעילה:

*לסרוק יישומי GitHub באמצעות שורת הפקודה כדי לזהות בעיות אבטחה שונות הקשורות לתצורות והגדרות GitHub. ניתן להשתמש ב-Legitify עבור ארגון GitHub שלם או להשתמש בו כדי לסרוק הפצת GitHub יחידה.

*להתחבר בקלות ל-GitHub באמצעות אסימון גישה ולזהות בעיות בארבעה סוגי משאבים: חברים, הפצות, פעולות וארגון. Legitify מספקת אפשרות לסרוק לפי מאגר ו/או סוג משאב מוגדר, או לסרוק ארגון GitHub שלם על כל סוגי המשאבים שלו.

*לזהות בעיות אבטחה ולהכין רשימה לפי שם הבעיה, כולל תיאור קצר וקטגוריה של רמת החומרה. כן מסופקים שלבי התיקון עם מספר הזיהוי של ההפרה.

*לשלב עם OSSF Scorecard כדי שתוכלו להפעיל את Scorecard בתוך Legitify כדי להעריך את מעמד האבטחה באמצעות מסגרת Security Scorecard.

" Legitifyתחסוך זמן ותפחית טעויות אנוש עם יתרונות שגדלים ככל שהטמעת GitHub בתוך ארגון גדלה בגודל ובמורכבות", אמר ליאב כספי, מנהל טכנולוגיה ראשי ומייסד שותף של Legit Security. "אנו מחויבים לעזור ללקוחותינו להפחית סיכונים ולהגן על שרשרת אספקת התוכנה שלהם. לאחר שהקשבנו ללקוחות, כלי קוד פתוח כמו Legitify היה תשובה ברורה להתמודדות עם האתגר החריף של אבטחת תצורות GitHub בקנה מידה גדול".

בנוסף ל-Legitify, Legit Securityתרמה לקהילת אבטחת הסייבר עם חשיפה אחראית של פגיעויות אחרות של GitHub שהתגלו על ידי צוות המחקר שלהם בתחום אבטחת הפנים. את הגילויים האלה ניתן למצוא בבלוג שלLegit Securityבכתובת https://www.legitsecurity.com/blog. Legit Security היא גם חברה פעילה בארגונים כגון OpenSSL ו- Linux Foundation, שם החברה תורמת באופן פעיל לשיפור הכולל של פיתוח תוכנה מאובטחת ואבטחת שרשרת אספקת תוכנה.

יכולותLegitifyמייצגות תת-קבוצה קטנה של יכולות האבטחה הרחבות יותר הזמינות בפלטפורמת Legit Security. פלטפורמת Legit Securityחורגת הרבה מעבר לאבטחת GitHub על ידי אבטחת סביבות שרשרת אספקת תוכנה שלמות, כולל SCMs אחרים, שרתי בנייה, רישומי חפצים, צינורות פיתוח מקצה לקצה ועוד. מידע נוסף על פלטפורמת Legit Securityניתן למצוא באתר האינטרנט של החברה: https://www.legitsecurity.com.

אודות Legit Security

Legit Security מגינה על שרשראות אספקת התוכנה מפני התקפה על ידי גילוי ואבטחת הצינורות, התשתית, הקוד והאנשים באופן אוטומטי, כך שעסקים יכולים להישאר בטוחים ובה בעת לאפשר שחרור תוכנה מהיר. Legit Security מספקת פתרון תוכנה כשירות קל ליישום התומך במשאבים בענן ובאופן מקומי ומשלב יכולות גילוי וניתוח אוטומטיים עם מאות מדיניות אבטחה שפותחו בידי מומחי תעשייה עם ניסיון אמיתי באבטחת SDLC. פתרון משולב זה שומר על אבטחת מפעל התוכנה שלך ומספק ביטחון מתמשך שהיישומים שלכם מושקים ללא פגיעויות.

קשרי מדיה

Tony Keller

OutVox

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62831.aspx