חברת Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2022 לאחסון מרכזי זו השנה החמישית ברציפות
נכתב על ידי: איריס וינשטיין
תאריך: 20/10/22

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כמובילה ("Leader") ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2022 לאחסון מרכזי, זו השנה החמישית ברציפות. החברה הוכרה כמובילה על ידי גרטנר, ארבע שנים ברבוע הקסם לאחסון מרכזי ושנה אחת ברבוע הקסם למערכי דיסקים למטרות כלליות.

על פי גרטנר, "ספקים ברביע המובילים זוכים בציונים המשולבים הגבוהים ביותר בזכות יכולת ההוצאה לפועל ושלמות החזון. לחברה מובילה יש נתח שוק, אמינות ויכולות שיווק ומכירות, הדרושים כדי להניע אימוץ טכנולוגיות חדשות. ספקים אלו מבינים בברור את דרישות השוק. הם חדשניים ומובילי חזון, עם תכניות מבוססות היטב, בהן לקוחות ולקוחות פוטנציאליים יכולים להשתמש בעת ​​תכנון תשתיות ואסטרטגיות האחסון שלהם. בנוסף, למובילים ישנה נוכחות בשלושה אזורים גיאוגרפיים, ביצועים פיננסיים עקביים ופלטפורמת תמיכה רחבה".

"אנו מאמינים שההכרה המתמשכת ב-Infinidat כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזי, היא תוצאה של מאמצנו להמשיך לספק פתרונות חזקים ללקוחות האנטרפרייז שלנו. אנחנו בעמדה טובה להמשיך את המומנטום וההצלחה שלנו, ולספק פלטפורמות אחסון מתקדמות ושרידות סייבר. ההכרה החשובה הזו מגרטנר היא לא רק הוכחה לאמון שנותנים ארגונים גדולים בפתרונות של Infinidat, אלא גם הכרה בערך החזון הבלתי מתפשר שלנו, הממוקד בלקוח, וביכולת שלנו להוציא לפועל בהתמדה את החזון הזה", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat.

משוב מלקוחות ומספקי שירותים מנוהלים, מחזקים את מעמדה המוביל של Infinidat בשוק האחסון. החברה קיבלה מאות ביקורות של משתמשי קצה בסקירת Gartner® Peer Insights™עבור מערכי אחסון מרכזיים, כאשר פתרון InfiniBox™ SSA זכה לחמישה כוכבים מתוך חמישה וה- InfiniBox® זכה ל- 4.9 כוכבים מתוך חמישה. יתר על כן, 100% מהסוקרים בתחום ה-InfiniBox SSA "ממליצים" על הפתרון לעמיתיהם ו-97% מסוקרי ה-InfiniBox "ממליצים" על פתרון זה לעמיתיהם.

 

*Gartner, Magic Quadrant for Primary Storage, (Jeff Vogel, Joseph Unsworth, Chandra Mukhyala), October 17, 2022.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62922.aspx