מכונת תפירה תעשייתית וביתית
נכתב על ידי: magniv
תאריך: 24/10/22

מכונת תפירה תעשייתית

בעולם התפירה יש כמה וכמה סוגים של מכונות תפירה המיועדות לשימושים שונים. חלקן מיועדות לתפירה ממש וחלקן האחר- לפעולות נלוות לתפירה כמו מכונת אוברלוק, מכונת גזירה, סימון, לולאות וכדומה. כאשר אנו מעוניינים לרכוש מכונת תפירה תעשייתית, אנו למעשה מבקשים מכונה חזקה ועמידה, שתוכל לעמוד בעומסי ייצור גדולים יותר מאשר "אחותה" מכונת התפירה הביתית. בדר"כ מדובר ברכישה למפעל תעשייתי / מוסד לימודי בתחום האופנה שעובד עם כמויות גדולות של הזמנות, ומכונת תפירה תעשייתית תהיה זו שתבצע את העבודה באופן מושלם. אם אתם בעלי מקצוע מתחום האופנה, בין אם יש לכם בית מלאכה/ מפעל, או סטודיו לא גדול, אתם זקוקים למכונה שכזו, אך השאלה היא - איזו מכונה בדיוק תהיה זו שתתאים לכם ביותר? שאלה מצוינת ועל כך במאמר שלפניכם.

כיצד לבחור מכונת תפירה תעשייתית?

בתעשיית התפירה ישנם סוגים שונים של מכונות אשר כל אחת יודעת לבצע פעולות שהאחרת אינה עושה ולכן, על מנת לבחור את המכונה המתאימה - חשוב לדייק את הצורך שלכם/ של העסק וחשוב להתייעץ עם החברה ממנה אתם מתעתדים לרכוש את הציוד שלכם, אילו מכונות מתאימות לכם לפי הצורך שהגדרתם במעמד הרכישה.

האם מכונת תפירה תעשייתית מתאימה לתפירה ביתית?


פחות. ומדוע? מכונת תפירה תעשייתית היא מכונה גדולה ומסיבית שתופסת הרבה מקום ואם אין לכם בית ממש גדול או חלל מסודר המיועד לה, היא עלולה לחסום את המקום כולו ולהוות מטרד לשאר בני הבית ואתם לא רוצים את זה.

בנוסף, מכונת תפירה תעשייתית יודעת בדר"כ לבצע פעולת תפירה אחת, שכן, היא מיועדת למפעל יצרני שעובד שבשיטת הסרט הנע עד להשלמת הבגד / הפריט המושלם. בבית לעומת זאת, מכונת התפירה הביתית יודעת לבצע כמה וכמה פעולות, אך מבחינת התפוקה מדובר על עבודה בכמויות קטנות, בודדות. כך שאיזו מכונה מתאימה היא בהחלט שאלה על איזה צורך המכונה צריכה לתת לכם מענה.

מכונת תפירה תעשייתית. סוגים


מכונות תפירה תעשייתיות נחלקות לכמה סוגים, לכן חשוב לדעת מהו הצורך המדויק שלכם וכך תוכלו לבחור את הספציפית שהכי מתאימה לשימושכם, בין סוגי המכונות, ניתן למצוא את המכונות הבאות, למשל:

  • מכונת תפירה זיגזג.

  • מכונת אוברלוק.

  • מכונת כפתורים.

  • מכונת לולאות.

  • מכונת תפר נסתר.

  • מכונת מכפלת.

  • מכונה לסגירת שקים.

  • מכונת זרוע לארנקים ותיקים.

  • מכונה 2 רגליים לעבודות כבדות.

  • מכונה 2 מחטים.

וסוגים נוספים.

מהיכן רוכשים מכונת תפירה תעשייתית?


המלצה חמה שתמיד מתאימה- היות ומדובר בהשקעה כספית לא קטנה, אנו ממליצים לרכוש מכונת תפירה (ביתית ותעשייתית) אצל חברה מוכרת ומנוסה, שיש לה וותק וניסיון במגוון רחב של מכונות ושירות. חשוב לבדוק מהי תקופת האחריות על המכונה, כמו גם מהו היקף השירות אותו מעניקה החברה. לא תמיד המחיר הוא זה שמכריע את הכף לרכישה, אתם בוודאי לא רוצים לרכוש את המכונה הזולה ביותר ולגלות בסופו של יום כי קניתם "חתול בשק" ועל המחיר הזול, תשלמו ביוקר. רב.

תבדקו. ורק אז תרכשו.

https://hirshenson.com/product-category/מכונת-תפירה-תעשייתית/ 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62945.aspx