פרויקט ענק: דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע שלה ושל החברות הבנות עם F5
נכתב על ידי: איריס וינשטיין
תאריך: 14/11/22

הפרויקט ישרת את 2500 עובדי החברה, את האפליקציה ואתרי השיווק והמסחר, רשת תחנות הדלק והחברות הבנות בהן קפה ג'ו, ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ועוד

דלק ישראל השלימה פרויקט אבטחת מידע מקיף עם פתרונותF5 לענן המבוזר. במהלך הפרויקט הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services, אשר יספקו אבטחה אחודה ל-2500 עובדי הקבוצה העובדים מהבית ומהמשרדים. F5 תאבטח אפליקציות קריטיות ואתרי שיווק ומסחר, המשמשים את רשת תחנות הדלק וחברות הבנות, בהן רשת קפה ג'ו, רשת ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ואתרי הלקוחות שלה. הפרויקט בוצע על ידי איירון קלאד מערכות.

שירותי הענן המבוזר של F5 מספקים הגנה מקיפה ואחודה לכלל האתרים, סביבות הענן והסביבות המקומיות של דלק ישראל, באופן מרוכז ממקום אחד. במסגרת זאת, F5 מספקת לדלק ישראל גם עדכוני אבטחה שוטפים ואוטומטיים לאיומים חדשים, גיבוי בענן ושרידות סייבר מתקדמת. בין היכולות שהוטמעו במהלך הפרויקט ניתן למנות הגנת WAF מבוססת בינה מלאכותית, הגנה מקיפה לפרטי זיהוי של לקוחות הקצה, יכולת איתור איומים מתקדמת, אבטחת ממשקי API מול ספקים ולקוחות והגנה מפני התקפות בוטים, הונאות והתקפות מניעת שירות (DDoS).

אורן שמעוני, ממונה אבטחת מידע והגנת הפרטיות של דלק ישראל אמר כי: "דלק ישראל מחויבת לספק ללקוחותיה שירות 24/7 וכפועל יוצא נדרשת לזמינות מערכות מקסימלית ולעמידה בדרישות אבטחת המידע המחמירות ביותר. בחרנו בפתרונות הסייבר של F5 אחרי בדיקה והשוואה של ספקים ויצרנים רבים. שירותי הענן המבוזר של החברה מאפשרים לנו לאחד את אבטחת המידע של כלל הסביבות שלנו, הן בענן והן באתרים המקומיים, דבר שמייעל את תהליכי העבודה שלנו ומאפשר לנו יציבות ויכולת לשמור על רמה גבוהה של אבטחת מידע".

חגית גואל, מנהלת מכירות אזורית בחברת F5 אמרה כי: "דלק ישראל מצטרפת לשורת לקוחות שאמצו את שירותי הענן המבוזר שלנו וזכו ניהול ותחזוקה אחודים ופשוטים, לצד חסכון כספי אדיר. הפרויקט מספק לדלק ישראל מענה לאיומי הסייבר הידועים והחדשים, עם מודיעין מתקדם ויכולת שרידות, שהנם קריטיים לחברה בסדר הגודל שלה ובתחומים בהם היא עוסקת. פורטפוליו השירותים הכלולים במסגרת הענן המבוזר משתכללים ומתרחבים כל הזמן, דבר שמאפשר לקבוצת דלק ישראל להיות מעודכנת בחזית הגנת הסייבר ".

עמיעד נחום, סמנכ"ל טכנולוגיות בחברת איירון קלאד מערכות אמר כי: "דלק ישראל היא חברה בעלת אופי מבוזר, המאופיין בפעילויות מגוונות וחברות בנות ולכן סביבות המחשוב שלה מורכבות. הפרויקט מאפשר לקבוצה ליצור אחידות ברמת אבטחת המידע ולתחזק אותה לאורך זמן בצורה פשוטה, כאשר F5 מספקת כלים, עדכונים ומודיעין מתקדמים, המתאימים לחברה העוסקת בתשתיות קריטיות".


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article63087.aspx