אילו עבודות אלומיניום וזכוכית כדאי לעשות עם המעבר לבית חדש?
נכתב על ידי: magniv
תאריך: 05/01/23

יצירת תריסי אלומיניום

יצירה של תריסי אלומיניום איכותיים ומיקומם באזורים בנכס, בהם אתם רוצים פרטיות אופטימלית, הינה אפשרות מעניינת שמוטב לכם לשקול במסגרת השיפוץ טרום מעבר לנכס חדש. ניתן ליצור תריסים במגוון גדלים, עיצובים ומנגנוני פתיחה שונים (חשמלי/ידני) ולהתאים אותם לחלל הנבחר בנכס על מנת להבטיח מינימום הפרעות וחדירה לפרטיותכם מהסביבה שבחוץ.

שדרוג החלונות בחדרים

אם הנכס החדש שלכם ממוקם באזור סואן ורועש, למשל ליד כביש ראשי או גן ילדים, שווה לשדרג את הזכוכית בחלונות המבנה למודרניות וטובות ביותר כיום- זכוכיות דו או תלת שכבתיות. חלונות זכוכית כאלה, יעניקו לכם בידוד אקוסטי מדהים מפני העולם שבחוץ. לתשומת ליבכם, ישנן היום חלונות זכוכית, העושות שימוש בצבע כהה שיתאים לחדרי ילדים/חדרי שינה אשר סופגים קרני שמש באופן ישיר ואנו מעוניינים לדלל אותן באופן משמעותי.

מקלחונים

אם תמיד שקלתם לשדרג את חווית הרחצה בביתכם או שפשוט נמאס לכם מה”פיל הגדול” במרכז חדר הרחצה, קרי האמבטיה הישנה, תוכלו לנצל את מעבר הדירה עבור התחדשות במקלחון קטן ופונקציונלי הרבה יותר. שיפוץ הדירה יאפשר לכם לבחור בין המגוון הענק של מקלחונים שקיימים כיום בענף זה בישראל- מקלחונים פינתיים, מקלחוני הרמוניקה, מקלחוני “Free standning” ועוד, ואשר יתאימו לצרכיכם (הפונקציונליים ועיצוביים) באופן מיטבי.

התקנת מדרגות זכוכית

במידה ואתם גרים בדירה בעלת 2 מפלסים או יותר, מומלץ לשקול להחליף את המדרגות הקיימות (מסיבות של בלאי ורצון להשתדרג) במדרגות זכוכית מעוצבות וחזקות. שדרוג זה, עשוי להעניק לדירה מראה יוקרתי ואלגנטי יותר, מבלי להתפשר על עמידות וביטחון, שכן מדרגות אלו (מזכוכית מחוסמת ואיכותית אשר יוצרה ע”י חברה מוכרת) אינן יורדות בחוסנן ממדרגות עץ/בטון .

החלפת המראות בבית

על ידי בחירה במראה איכותית ומעוצבת לעילא ושימוש בתאורה בחלל שבו היא מונחת, ניתן ליהנות מאובייקט פונקציונלי ועיצובי באופו יומיומי. במקרה בו אין לכם בעיית חוסר מקום בחלל הבית, שווה לשקול הצבתה של מראת גוף,המעניקה לכל חדר את האשליה האופטית של חדר מרווח יותר ובנוסף גם מאפשרת לכם להביט בעצמכם בצורה מושלמת, לפני כל יציאה מהבית ולהבטיח לעצמכם את המראה המתוקתק ביותר.

לסיכום

בזמן שיפוץ דירה- טרום מעבר אל הנכס, ניתן לבצע מבחר עבודות תשתית וגמר ומומלץ לנצל את חלון הזמן הזה  עבור ביצוע מגוון עבודות זכוכית ואלומיניום , אשר ישביחו את הנכס ויקפיצו את רמת החיים שלכם בדירה/בית. רק קחו בחשבון, שיש פערים גדולים בין קבלן שיפוצים אחד למשנהו (ויש רבים מאוד מהם, כך שכדאי להיסגר על אחד שאספתם עליו חוות דעת טובות ממישהו קרוב ו/או ממקור אמין ברחבי האינטרנט) מבחינת זמני העבודה (“דד ליין”) שיגדירו לכם ליישום השיפוצים/שינויים שאתם מבקשים לעשות בנכס ומבחינת עלויות העבודה. בצעו מחקר שוק והשוו בין הקבלנים השונים ואל תרוצו לסגור עם הראשון שפניתם אליו ומסר לכם פרטים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article63345.aspx