חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
נכתב על ידי: איריס וינשטיין
תאריך: 10/01/23

חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת eWave Mobile מתמחה בפיתוח תוכנה לשרשרת האספקה ומיישמת פרויקטים בתחום במשך למעלה מעשור. ההסכם נחתם על רקע דרישה גוברת בקרב לקוחות החברה הגלובליים לפתרון מקיף המאפשר לייעל את הניהול והמעקב אחר תנועת המטענים בעולם. כיום, מתקיים פרויקט הטמעה מקיף של Infor Nexus בארגון ישראלי-גלובלי מוביל בתחומו, בשיתוף פעולה של eWave.

אסף לוי, סמנכ"ל ומנהל חטיבת שרשרת אספקה ב-eWave Mobile, מציין: "Infor Nexus מספקת פלטפורמת ניהול אחודה וחדשנית העונה באופן מלא על האתגרים המורכבים בתחום שרשרת האספקה, תוך צמצום מלאים, הגדלת תזרים המזומנים ושיפור רמת השירות ללקוחות. היא מאפשרת תקשורת רציפה ודיגיטלית עם לקוחות, ספקים, ספקי לוגיסטיקה ומוסדות פיננסיים. שיתוף הפעולה יאפשר ל-eWave להרחיב את פורטפוליו השירותים שלה ואת שווקי היעד ולספק יתרון תחרותי ללקוחותיה".

לדברי מני דוידוב, מנהל הפעילות של Infor בישראל: "לחברת eWave Mobile מתודולוגיות מוכחות והבנה טכנולוגית מעמיקה בפרויקטי שרשרת אספקה והיא מציגה ניסיון רב בתחום, לצד רמת שירות גבוהה. השותפות בין החברות תאפשר ללקוחות גלובליים בשוק הישראלי למצות את הפוטנציאל הגלום בפלטפורמת Infor Nexus ותגדיל את הנוכחות שלנו בשוק בישראל".

Infor Nexus, המוכרת על ידי גרטנר כמובילה בתחומה, היא פלטפורמת הדגל של חברת Infor לניהול שרשרת אספקה ברשת הכוללת ארגונים מרובים. הפלטפורמה מחברת בין השותפים השונים לכלל שרשרת האספקה ומאפשרת נראות מלאה, שיתופי פעולה ויכולות חיזוי מבוססות בינה מלאכותית. יכולות התכנון, ההוצאה לפועל וניהול התקציב, מאפשרות לארגונים לחזות ולהגיב לפעילות המתרחשת בתהליך שרשרת האספקה בזמן אמת. בנוסף, יכולות הרכש והפיננסים מאפשרות תזרים מזומנים משופר והופכות את שרשרת האספקה המורחבת לבת קיימא.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article63379.aspx