ספא בצפון
נכתב על ידי: מיכאל קוגן
תאריך: 26/12/09

הצפון ידוע בשל הנופים הייחודיים שלו, הפסטורליות שלו וגם בזכות אתרי הספא שבו. כן, קראתם את זה נכון- ספא בצפון ידוע בתור הספא האיכותי והמרשים ביותר בארץ.
אמנם הדיעה הרווחת אומרת כי ספא טוב ניתן למצוא רק במרכז אך אלו שחושבים מעבר לאפיקים הנורמטיביים יכולים לזכות לביקור באתר ספא בצפון שיהיה מאופיין הן באיכות מרשימה והן במחירים אטרקטיביים.

אתרי ספא בצפון מציעים ערך מוסף שאין לאתרי ספא באזורים שונים של הארץ והוא הנוף. תארו לעצמכם התפנקות בג'קוזי עם כוס יין אדום ביד בעודכם מביטים על נופיו עוצר הנשימה של מפרץ חיפה או של הר הכרמל המוריק.
ספא בצפון מעניק ללקוחותיו את חוויית הרוגע השלמה הכוללת עיסויים מפנקים, שימוש במתקני אתר הספא ואת הנוף היפיפה של הצפון ברקע.
היתרון של אתרי ספא בצפון הוא שאין שם את ההמולה, הרעש, הזיהום והפקקים שיש במרכז ולכן עצם הגיעתכם לאזור תגרום לכם מיידית להרגיש יותר בנוח ושלווים יותר.
אין כל רע גם בביקור באתר ספא במרכז אך יש משהו לא טבעי במעבר החד בין המציאות הרועשת והעמוסה לספא הנינוח והשליו. עצם הנסיעה לאתר ספא בצפון יאפשר לכם להירגע באופן הדרגתי עד שתגיעו לאתר עצמו ואז תהיו נינוחים ושלווים לחלוטין.
בפעם הבאה שאתם שוקלים ביקור באתר ספא, אל תשללו את אתרי הספא הנפלאים בצפון משום שמצפה לכם הפתעה נעימה ובריחה נהדרת מהמציאות.
לפרטים ומידע נוסף בנוסף, אנא פנו לאתר-http://www.passport-spa.com/


 
אודות המחבר

Seon

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article7243.aspx