ספא בצפון
נכתב על ידי: מיכאל קוגן
תאריך: 26/12/09

כשאנחנו חושבים על צפון הארץ, אסוציאציות רבות קופצות לנו לראש שכוללות בעיקר צימרים ונופים יפים. רבים מאיתנו לא מודעים לכך כי פרט לכל האסוציאציות שצויינו לעיל, הצפון מספק לנו גם אתרי ספא יוצאי דופן. אמנם נהוג לחשוב שאתרי הספא הטובים ממוקמים במרכז אך האמת היא שבצפון ניתן למצוא אתרי ספא נפלאים לא פחות.

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה- אתם נוסעים לצפון, ברקע אתם רואים את השדות המוריקים ואת הטבע המדהים, זיהום האוויר פוחת, הלחץ נרגע. אתם מגיעים לאתר ספא בצפון ונרגעים עם כוס יין אדום בג'קוזי המפנק, מיישרים מבט ורואים בזווית העין את הר הכרמל הנפלא או את רמת הגולן. היש יותר פסטורלי וטבעי מזה? היתרון של אתרי ספא בצפון על פני אחיהם במרכז למשל, שמרכז יש מעבר חד ולא טבעי כמעט בין סביבת החיים המלחיצה לבין הספא הנינוח. אתרי ספא בצפון מאפשרים לכם להוריד את הלחץ של חיי היום יום, כבר במהלך הנסיעה והביקור בצפון, כך שלמעשה עוד בטרם הכניסה שלכם לאתר הספא אתם מרגישים נינוחים יותר. אתרי ספא בצפון לא מסתמכים רק על המיקום הגיאוגרפי ועל הנוף הנפלא ומציעים ללקוחות שלהם גם שירות מעולה, צוות עובדים מיומן, שורה של עיסויים נהדרים לבחירתכם וכן חבילות ספא שונות המתאימות לבודד, לזוגות ולקבוצות.

בפעם הבאה שאתם מתכננים ביקור ספא, זכרו לקחת בחשבון גם אתרי ספא בצפון כי באפשרותם להבטיח לכם חוויה בלתי נשכחת.לפרטים ומידע נוסף בנושא, בקרו באתר-http://www.passport-spa.com/


 
אודות המחבר

Seon

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article7245.aspx