ExaGrid ממנה את רוהאן קוק לעוזר סמנכ"ל המכירות ב-APAC
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 14/02/24

ExaGrid ממנה את רוהאן קוק לעוזר סמנכ"ל המכירות ב-APAC

עוזר הסמנכ"ל החדש מתכנן להגדיל את שותפויות ערוצי ההפצה באזור APAC

מרלבורו, מסצ'וסטס, 13 בפברואר 2024, :(BUSINESS WIRE)

ExaGrid®, הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף, הודיעה היום על מינויו של רוהאן קוק לעוזר סמנכ"ל המכירות החדש באזור APAC.

"אני מצפה לעבוד עם צוותי ExaGrid הממוקמים ברחבי האזור, לרבות אוסטרליה, ניו זילנד, הונג קונג, טייוואן, הודו ו-SAARC, יפן, דרום קוריאה, סינגפור ומדינות ASEAN. אנו נעבוד עם שותפי ערוצי ההפצה בכל אחת מהמדינות הללו כדי לספק את אחסון הגיבוי בשכבות של ExaGrid לארגונים נוספים ב-APAC, במטרה לעזור להם לפתור את אתגרי הגיבוי שלהם, להבטיח שחזור נגד תוכנות כופר ולהגן על הנתונים שלהם", אמר רוהאן קוק. ExaGrid יכולה להיות יעד אחסון לגיבוי עבור 25 יישומי גיבוי, ביניהם: Veeam, Commvault, Veritas NetBackup ורבים אחרים.

רוהאן קוק הצטרף ל-ExaGrid לאחרונה, לאחר שעבד בשנתיים האחרונות עם סטארט-אפים טכנולוגיים בעסק שלו. לפני כן, עבד רוהאן עבור IBM, Cisco, EMC, Verizon ו-Symend בתפקידי טכנולוגיה, מכירות וניהול אזורית. רוהאן התגורר בסינגפור ובארה"ב, וכיום מתגורר בסידני, אוסטרליה.

"ExaGrid ממשיכה להתרחב בעולם, וכעת יש לה למעלה מ-4,100 התקנות לקוח פעילות ביותר מ-80 מדינות. אזור APAC הוא אזור צמיחה מכריע ומוקד מרכזי של החברה ב-2024", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid. "אנו שמחים לברך את רוהאן קוק, שיוביל את צוות המכירות של אזור APAC ויגדיל את השותפויות שלנו בערוץ ברחבי האזור."

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת אחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

ל-ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום-מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר המדינות, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הודו, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו , הארצות הנורדיות, פולין, פורטוגל, קטאר, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים אחרים.

בקרו אותנו בכתובת exagrid.com, או התחברו אלינו ב-LinkedIn. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מקדישים כעת הרבה פחות זמן לגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בדירוג NPS 81+ שלה!

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של ExaGrid Systems, Inc.. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף:

אשת קשר לאמצעי התקשורת:
Mary Domenichelli
ExaGrid
[email protected]

מקור: ExaGrid

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article72632.aspx