התראת מועד לתביעה נגד VXX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Barclays PLC לקבל ייעוץ
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 12/05/24

התראת מועד לתביעה נגד VXX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Barclays PLC לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 20 במאי בתביעה ייצוגית בניירות ערך  - VXX

ניו יורק, 12 במאי 2024, (GLOBE NEWSWIRE) :

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, The Rosen Law Firm, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים פוזיציית שורט iPath סדרה B S&P 500 VIX Exchange Traded Note (“ETN”) של Barclays תחת הסימול "VXXB" (להלן "VXX") עקב מכירת תעודות סל של VXX, מכירת אופציות Call של VXX ו/או רכישת אופציות VXX put ומי שהחזיק בעמדה זו נכון לסגירת השוק ביום 13 במרץ 2022, את המועד האחרון החשוב של 20 במאי 2024 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

התיק הוא נגד Barclays PLC, Barclays Bank PLC, James E. Staley, Tushar Morzaria ו- C.S. Venkatakrishnan (ביחד "הנתבעים")

מה החשיבות: אם רכשתם פוזיציית שורט של תעודות סל VXX, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

מה הלאה: בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Barclays, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=23523, או צרו קשר עם מר פיליפ קיםPhillip Kim , במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל: [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 20 במאי 2024. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

למה משרד רוזן עורכי דין: אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

במה מדובר: על פי התביעה, Barclaysלא יידע את המשקיעים ואת השוק כי לא יישם בקרות פנימיות כלשהן כדי לפקח על הנפקות ניירות ערך מרישומי המדף שלו, וכי הוא הנפיק ומכר מיליארדי דולרים של ניירות ערך לא רשומים, כולל תעודות סל VXX, תוך הפרה של חוקי רישום ניירות הערך הפדרליים. Barclays מכר באופן בלתי חוקי ניירות ערך לא רשומים בשווי של יותר מ-17 מיליארד דולר במשך כ-18 חודשים. ברגע שהתנהגותו הבלתי הולמת נחשפה, Barclaysנאלץ לפתע וללא אזהרה מוקדמת להשעות כל הנפקה ומכירה נוספת של תעודות סל חדשות של VXX. השעיית המכירות הזו, שהוכרזה רגע לפני פתיחת השוק ב-14 במרץ 2022, גרמה למחיר השוק של VXX להרקיע שחקים ולמשקיעים שהיו בחסר VXX לספוג הפסדים משמעותיים.

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Barclays, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=23523או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין:  https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firmאו בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

למידע נוסף:

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article73396.aspx