דף הבית קניות וצרכנות קניות שמן זית – מתנה שימושית לפסח
שמן זית – מתנה שימושית לפסח
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 12/02/11 |  צפיות: 988

פסח מתקרב אלינו בצעדי ענק, וכמו בכל שנה מתחילה ההתארגנות הגדולה,שנפתחת בסבב טלפונים שנמשך כמעט חודשיים אשר השאלה הראשונה בו היא תמיד"אצל מי נעשה את החג השנה?". אחרי שהושגה הסכמה בעניין האירוח ממשיכיםהטלפונים וממשיכות השיחות והמחשבות בתכנון יסודי ומקיף של התארגנות עלמספיק כיסאות ושולחנות (מי מהשכנים נוסע לחמותו לחג ואפשר לשריין אתהכיסאות מהחצר שלו?), עיצוב השולחן (מפות לבנות וראנרים צבעוניים או מפותצבעוניות ומפיות לבנות?), התפריט (לא מוותרים על הקניידלעך של סבתא!)וכמובן, גולת הכותרת – מתנות לכולם.
בינינו, בדרך כלל יש איזו חלוקהכלשהי בכל משפחה ויש איזה סבב שלפיו מארחים (לפני שנתיים הדודה אירחה, שנהשעברה אחי- השנה אני), וכיסאות ושולחנות תמיד משיגים בסוף (תמיד יש איזושכנה שכל שנה מתחמקת מאירוח!) והתפריט הוא די מכור מראש (כי עד שנפגשיםכולם יחד כבר רוצים לאכול את האוכל המשפחתי המסורתי). נשארנו רק עם המתנות,ובעניין המתנה לפסח אנחנו תמיד מנסים להיות הכי הכי – להיות הכי מקוריים, להביא את המתנה הכישימושית, ובחשבון הכללי להיות אלו עם הכי פחות אחוזי החלפה של המתנות שלהם.
אז הנה חמש סיבות דווקא לחזור לשורשים ולהביא לזוג הצעיר, לדודות, לסבתות ולכל הקרובים והאהובים מתנה לפסח מכל טוּב הארץ שלנו:
1.    ישראל.שמן זית הוא הכי הכי ישראל שיש. פסח הוא החג של עַם ישראל, הוא החג הראשוןוהכי חשוב שלנו. מה יותר מסמל את הארץ של עם ישראל משמן זית כתית מעולה?
2.    פרקטיקה.שמן זית, דבש ויין הם תמיד שימושיים. כל אחד ישמח לקבל מארז של דבריםטובים לחג, אשר במקום שיאפסן אותם בבוידם (יחד עם המתנות משנה שעברה) ישמשואותו והוא ייהנה מהם.
3.    בריאות. כולנו מכירים ויודעים אתהסגולות והיתרונות הבריאותיים של יין, דבש ושמן זית וכולנו תמיד מבטיחיםלעצמנו שממחר נהיה בריאים יותר. הגיע הזמן, לא?
4.    עבודה עברית. כי אנחנו צרכנים ישראלים ואנחנו מעדיפים ליהנות מפרי הארץ והעמל שלנו.
5.    טעים.פשוט כי יין, דבש ושמן זית משדרגים לנו כל ארוחה וכל אירוח, ובשורההתחתונה – אנחנו רוצים שהמתנה שלנו לפסח השנה תהיה המתנה הכי טעימה, אהובהוכיפית עבור האהובים שלנו אשר להם אנחנו מביאים אותה.
אז כנראה שהשנהאנחנו פתורים משבירת הראש בנוגע למתנה לפסח, כי יש מי שחשב עבורנו על המתנההכי ישראלית, הכי בריאה, הכי שימושית והכי כיפית לפסח. אפשר להסתובב באתרולמצוא את המתנה שהכי מתאימה לנו ולהפוך בשנית לבני חורין וללכת לקפה עם חברים במקום להסתובב בחיפושים אחרי מתנות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI