דף הבית חינוך ולימודים חינוך ילדים המתנה המושלמת לחופש הגדול – סאמר סקול
המתנה המושלמת לחופש הגדול – סאמר סקול
אריאל 04/04/11 |  צפיות: 3279

הקיץ מתקרב והורים רבים לבני נוער שואלים את עצמם כיצד הם יוכלו לסייע לילדים שלהם להעביר את החופשה בצורה המועילה ביותר. וובכן, סאמר סקול הוא פיתרון נהדר לו יתרונות רבים על מחנות קיץ אחרים והוא מתאים במיוחד להורים אשר מעוניינים לתת לילדים שלהם חוויה שונה, מרעננת ומיוחדת. סאמר סקול הוא למעשה מחנה קיץ בחו"ל אשר נועד להפגיש בין בני נוער יהודים מרחבי העולם. במחנה עצמו פעילויות רבות לאורך החופשה, אך הערך המוסף שבפגישת ילדים נוספים מרחבי העולם, ראייה רחבה על העולם וכמובן חידוד השפה האנגלית, הם אלו השופכים את החופשה למועילה.

מה חשוב לדעת על סאמר סקול ?
לרוב, סאמר סקול ממומן על ידי עמותות שונות ועל ידי הקהילה היהודית. עם זאת, על ההורים לשלם סכום כסף גבוה יחסית לקייטנות בארץ בשל מיקום הקייטנה ובשל אופייה השונה.סאמר סקול כולל טיולים רבים, שהייה במחיצת מדריכים מיומנים ומקצועיים, לינה בשטח, למידת השפה האנגלית, השתתפות בפעילויות רבות וכמובן מפגש עם בני נוער מכל העולם. בחירת סאמר סקול צריכה להתבצע לאחר בחינת התחום לעומק וזאת כדי להבטיח שילדיכם נמצאים בידיים הטובות ביותר. יש לבחון לעומק מהם התנאים בהם מחנות אלו צריכים לעמוד ולברר איזה גוף עומד מאחוריהם. רצוי לקרוא עוד חומר על נושא ולברר היכן הילדים יהיו בכל זמן נתון ואת דרכי ההתקשרות עימם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI