דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים מוסיקה ושירה בציבור לאירועים פרטיים בשילוב שירי העדות השונות בארצינו..
מוסיקה ושירה בציבור לאירועים פרטיים בשילוב שירי העדות השונות בארצינו..
רויטל טל 26/05/11 |  צפיות: 1620

זמרים

הזמנת זמרים להופיע מול קהל של אנשים הינה דבר מקובל מאז ומתמיד, בימינו, מלבד הופעתם של זמרים באירועים ציבוריים, ניתן לראות שהולכת ומתרחבת תופעה של הזמנת זמרים לאירועים פרטיים,ימי הולדת,מסיבת רווקות,ימי נישואין וכדומה.  במדינה קטנה  כשלנו ישנם כל כך הרבה זמרים וכל כך הרבה סגנונות מוזיקה מקובלים מצויינים,

כיצד ניתן לדעת מי מתאים למה, ובמי כדאי לבחור לכל אירוע?

זמרים מזרחיים

בניגוד לעבר, המוזיקה המזרחית אהודה ונפוצה בקרב כל סוגי האוכלוסייה, ומקובל להזמין זמרים ששרים שירים מזרחיים לכל סוגי האירועים. החל מהופעות לציבור הרחב וכלה בהופעה מול קהל באירוע פרטי בעל היקף קטן יותר. גם למוזיקה המזרחית מגוון סגנונות,  ההופכים כל מאורע לשמח יותר וגורמים לכל קהל באשר הוא לקפץ ולרקוד.

מוזיקה אתנית

את המוזיקה האתנית נוכל לשמוע בעיקר באירועים פרטיים.שם ניתן למצוא זמרים אשר שרים את אותה המוסיקה המתאימה לעדה אשר מרכיבה את רוב רובו של הקהל אשר הוזמן.

זמרי פופ ורוק

זמרים אשר מבצעים שירי פופ ורוק, חווים מידה רבה של הצלחה בהופעות ציבוריות מול קהל רחב. באירועים אלה המוזיקה היא המרכיב המרכזי ולא צריך דבר מלבדה. כמו כן, זמרים אלה שרים שירים שמתאימים בעיקר לקהלים צעירים, ולכן מקובל להזמין אותם לאירועי בר מצווה, מסיבות,ימי הולדת,וכדומה.

במדינת ישראל מגוון אתני רחב,  והיצע גדול של זמרים מתרבויות שונות, מסוגים שונים ובעלי סגנונות שונים. ישנם זמרים ששרים לבדם, ויש כאלה ששרים כחלק מלהקה, ישנם זמרים מזרחיים, יווניים, טורקים, ואוהדי מוזיקת הפופ והרוק למיניהם. לכל זמר היחודיות שלו, ובהתאם את המקומות בהם מתאים לו להופיע , והקהלים אשר אותם הוא מושך.

רויטל טל-זמרת לאירועים ושירה בציבור-050-5382143

http://www.djomri.022.co.il- די.ג'יי עמרי למסיבות נוער -050-4382143


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רויטל טל

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il 


מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
שירה בציבור לאירועים פרטיים
23/12/19 | שירה
לפני שאתייחס לגופם של דברים, אני רוצה לציין שמאחוריי עשרות אירועי שירה בציבור שונים ומגוונים , אך המשותף ביניהם היא ההצלחה המסתכמת בהנאתם הרבה של משתתפי הערב. אז האם כל אותם אירועים המתקיימים בכל מקום נותנים את אותה החוויה ? אם כן, מדוע אתם יוצאים לחפש משהו קצת אחר ?!.. והתשובה היא שכולנו מחפשים משהו שירגש, משהו שיוסיף וייתן ערך מוסף והדבר הבא כמו שהינו גם הדבר הקודם, הוא שירה בציבור.

שירה בציבור - מתאים לכם ?!
זה כמובן תלוי את מי תשאלו: אם תשאלו את אותי, ברור שאגיד גם שמאוד.. אם תשאלו את אלו שכבר חוו ערב שירה, גם הם יגידו לכם שכדאי ומתאים., אם תשאלו אנשים צעירים, חלקם יגידו שאולי פחות..

ערב שירה בציבור
האם יש לך קושי לתכנן את האירוע הבא ? אם כן, מהו הקושי שלך ומה כדאי שתדע בעודך נמצא בתהליך ?!.. מדהים שכמעט כל הלקוחות אשר מדברים איתי בקשר לאירוע שהם מתכננים, כמעט כולם שואלים את אותן השאלות ובקשים לדעת את אותם הדברים, ועל אילו דברים אני מדברת ? אני מדברת על כך שרוב רובם של הלקוחות אשר מתכננים אירוע מבקשים לדעת אם יש איזושהי הגבלת זמן מבחינתי ומבקשים לדעת את המחיר, כי כמובן העלות היא כמעט תמיד הפרמטר המכריע, והאמת היא שאני מאוד שמחה לגלות שוב ושוב שהמחיר אותו אני מבקשת עבור ערב שירה בציבור מקצ

ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.


זמרת לאירוע - שירה בציבור
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.

אירועי קיץ
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?

זמרת שירי ארץ ישראל
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.

הפקת אירוע חברה
היום כבר הרבה אנשים כבר יודעים, שאירוע מוצלח כדאי שתהיה בו מוזיקה לשמחה גדולה לא ניתן להגיע ללא מוזיקה, שירים וריקודים !! (על-אף האוכל הטעים. אנשים שרוצים לערוך אירוע, מדברים בדרך-כלל על הזמנת תקליטן, במונחים של היום, תקליטן הוא "המוזיקה באירוע".
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI