דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל גרמניה מדריך למטייל
גרמניה מדריך למטייל
מישל ארנסט 20/09/11 |  צפיות: 2634


גרמניה היא אחת המדינות העשירות ביותר בעולם, מיקומה במרכז אירופה מקנה לה מגוון אפשרויות בכל תחומי החיים. החל מאומנות תרבות, ספורט, סרטים, תיאטרון, ותיירות מיוחדת לכל אחד מהנושאים האלו. עריה הגדולות והיפות של גרמניה מזמינות מיליוני תיירים בשנה, ומאז נפילת החומה בשנת 1990  הביטחון הוא דבר שיגרתי, והחל ביסוסה של גרמניה כמעצמת על בכל התחומים.

בירת גרמניה היא ברלין המאוחדת,שטח המדינה הוא 357 אלף מ"ר, כ 82 מיליון תושבים, רובם אירופאים, כ 70 אחוז קתולים ופרוטסטנטים, השאר הם, ערב רב של פליטים ומהגרים ממדינות הסביבה. בגרמניה יש כ 100 אלף יהודים, שנשארו או חזרו לסיר הבשר, בזכות ההכאה על חטא של הגרמנים על מעשי העבר . רובם באו מרוסיה שהתפוררה בשנים האחרונות.

בגרמניה מדברים גרמנית, לא ידוע על ניבים אחרים או בלתי מובנים כך שמי שיודע גרמנית יכול להתמצא טוב מאוד בכל המדינה. כמובן גרמניה שותפה בכירה בשוק המשותף שכולם משתמשים באירו.
המסקנה המתבקשת מזה מחירים מאוד יקרים, וכאן אנחנו ננהג כמו בכל מדינות האירו, קונים רק מה שחייבים. כלכלתה של גרמניה מתבססת בין היתר על תעשיות רכב, ברזל, פחם, אלקטרוניקה, מזון ובגדים.
שלושה חודשים אפשר לטייל כאן ללא וויזה. מה השעה כאן ?, תוסיפו שעה לשעון הישראלי, המטיילים הותיקים קונים שעון כפול, אחד ישראלי ואחד מקומי על אותה הרצועה. רשת החשמל היא כמו שלנו, אפשר להביא לטיולים מכשירי חשמל לשימוש במהלך הטיול.
אין טעם לנסות להתחבר עם אזרחים, הגרמנים הם לא חברותיים,
חלקם יודעים אנגלית, הגרמנים יענו לכם בכן ולא והסברים היכן לטייל ואיך להגיע ולא יותר !!  בניגוד לתושבי ארצות תיירות אחרות את העם הגרמני לא מעניין אם תבזבז כאן כסף הם לא חיים רק על כסף מתיירות.
אזרחים גרמניים מרוויחם טוב מאוד ויודעים לחיות בהתאם, מע"מ
בשיעור 18 אחוז לא מזיז להם ואינם מתקוממים.
היסטוריה :
לא נרחיב כאן על ההיסטוריה הנאצית של מדינת גרמניה, על סיפורם של הנאצים שחיסלו 6 מיליון יהודים שחיו ומתו תחת שלטונם ועוד כמה עמים קטנים שנרצחו בשם טוהר הגזע זהו סיפור ואולי אפילו כמה ספרים, יחד עם זה אינו מפריע למטייל הממוצע לבוא ליהנות מנופים ירוקים, טירות בעלות 20 חדרים, חופי ים בצפון המדינה.
מזג האוויר הוא אומנם קלאסי וקריר, אבל לא כל כך מתאים לספורט ימי, לעמת זאת מדרונות ההרים הם מעולים ומהטובים והיפים בעולם לגלישת סקי.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מישל ארנסט

http://www.2uk.co.il/ 


מאמרים נוספים מאת מישל ארנסט
 
ברלין 10 אתרי ביקור
ברלין היא אחת הערים המעניינות ביותר בגמניה אם לא הכי הכי.

גרמניה מדריך למטייל
גרמניה היא אחת המדינות העשירות ביותר בעולם, מיקומה במרכז אירופה מקנה לה מגוון אפשרויות בכל תחומי החיים

תאילנד ויהודים
28/02/11 | דתות
עד המאה העשרים בתאילנד לא הייתה קיימת אוכלוסיה יהודית למרות שברחבי אסיה התגוררו יהודים משחר ההיסטוריה . בשנת 1920 הגיע לתאילנד אדריכל יהודי מרוסיה, כדי לבצע פרויקט עבור בית המלוכה התאילנדי ובכלל זה ארמון המלך, ובסיום העבודה החליטו בני המשפחה להישאר.

מזרח תאילנד למטייל
מחוז טראט הוא המחוז הדרומי ביותר בחלק המזרחי של תאילנד, המחוז שוכן על החוף המזרחי ביותר של מפרץ תאילנד, לטראט יש גבול עם קמבודיה, המעבר הוא גבול מסודר וחוקי כמובן עם תשלומים נאים עבור המעבר והחתמת הדרכונים.

תאילנד מזג אויר וחיי העם
האקלים בתאילנד הינו טרופי אשר מאופיין בעיקרו במונסונים על פי תקופות: בתקופה מאמצע מאי עד סוף ספטמבר תאילנד נמצאת בהשפעת מונסון ד' -מערבי, גשום חם ולח. בתקופה מנובמבר עד אמצע מרץ מושפעת תאילנד ממונסון צפון-מזרחי,יבש וצונן. אזורי הצפון והמזרח בד"כ קרירים יותר מעיר הבירה- בנגקוק בעונת החורף, וחם יותר בקיץ. עונת התיירות המומלצת- מומלץ לבקר בתאילנד כל השנה, אולם, מחירי הטיסות והמחייה זולים יותר הינם בין מאי ליוני, מכיוון שזוהי עונה גשומה ואינה מתויירת., הגשם היורד בעיקר בבנגקוק, גורם לשיפור איכות האוויר בבנגקוק ומטהר את המבנים , הכבישים וערפיח בעיר עצמה. כמות המשקעים השנתית הממוצעת נעה בין 900 מ"מ

מאמר על לימודי טיסה בתאילנד
בית ספר לטיסה בעיר צ 'יאנג מאי סמוך לעיר צ'יאנג מאי יש מועדון טיסה למטוסים קלים, 25 דקות דרומה נסיעה ממרכז העיר.
מועדון הטיסה נוסד בשנת 1998 על ידי קבוצה של חובבי טיסה,


למה לטוס לתאילנד ?
בשנים האחרונות הפכה תאילנד ליעד נופש מבוקש בקרב צעירים ישראלים חיילים משוחררים ומשפחות עם ילדים.

תאילנד מסלול מומלץ 15 יום.
מסלול מומלץ תאילנד מאורגן 15 יום.

חשמלאות תעשיה
13/02/11 | תעשייה
את החשמל המציאו לפני כמאה שנים, החשמל ברבות הימים החליף את כוח האדם וכוח הסוס שהיוו את כוח העבודה העיקרי. עד היום, חוזק של מנועים מחושב בכוחות סוס גם לגבי מכוניות. אם נדע להשתמש נכון נוכל להפיק הרבה מאוד "מכוח החשמל".

תאילנד פוקט והאי קופיפי
תאילנד : הופכת בשנים האחרונות לאחד היעדים התיירותיים הנחשקים והפופולאריים במזרח הרחוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI