דף הבית אינטרנט והחיים ברשת קידום אתרים קידום אתרים ממומן
קידום אתרים ממומן
יוסי בוזגלו 26/10/11 |  צפיות: 1234

קידום אתרים ממומן היא אחת משתי השיטות העיקריות לקידום אתרים באינטרנט כשהשיטה השנייה היא הקידום האורגני. יתרונות רבים לשתי השיטות ולמעשה אין טעם כמעט בהקמתו של אתר אינטרנט ללא השקעה בקידומו ברשת.

יתרונותיו של קידום ממומן

ראשית הקידום הממומן היא הדרך המהירה ביותר ליצור תנועה של גולשים באתר. בעוד שבקידום אורגני יש להמתין פרק זמן עד שהאתר מופיע בתוצאות החיפוש, בקידום הממומן ברגע שהאתר מוכן עם הקמפיין הפרסומי הוא עולה לעמודי התוצאות. התשלום לגוגל נקבע על פי כמות הכניסות לאתר.

קידום ממומן כולל בתוכו כמה פעולות חשובות המעניקות לבעל האתר שליטה על תקציב הפרסום שלו כשתמיד ישנה האפשרות להסיר, להגביל או לשנות. יתרון נוסף הוא באפשרות למקד את תנועת הגולשים, כלומר רק גולשים המקלידים את מילות הביטוי הרלוונטיות יגיעו לאתר.

קידום ממומן מאפשר השקעה כספית מבוקרת ויעילה

אחד היתרונות הבולטים של הקידום הממומן הוא בכך שהתשלום מתבצע אך ורק על פי כניסות, כלומר בעל האתר לא משלם על החשיפה כולה אלא רק אם הייתה כניסה לאתר שלו. באופן כזה הוא משלם רק עבור לקוחות פוטנציאלים שכבר נמצאים בתוך האתר כשלפחות חלקם יצרכו את שירותיו.

בקידום אתרים ממומן מבצעים מחקר על ביטויי החיפוש הרלוונטיים דבר המעניק מידע רב בנוגע להתנהגות הגולשים בסביבת התחום שהאתר עוסק ולמידה על חתך הלקוחות הפוטנציאלים. מידע מסוג זה מלמד את בעל האתר מה עליו לשנות, מהם ביטויי המפתח השימושיים ביותר, איך אפשר להגדיל את תנועת הגולשים לאתר וכדומה.

לא לוותר בשום אופן על קידום אתרים מקצועי

לא משנה באיזו שיטה תבחרו לקדם את האתר שלכם,  שתי השיטות מצוינות וכמובן שאפשר לשלב בין השתיים. בכל מקרה אל תוותרו על קידום האתר שלכם על ידי אנשי מקצוע. קידום אתרים ברשת האינטרנט התחרותית הוא תחום מורכב הדורש הרבה מאוד ידע, מקצועיות וניסיון.

זה לא מספיק להקים אתר אינטרנט מושקע ומעוצב ככל שיהיה, צריך להשקיע בקידומו. להקים אתר אינטרנט ללא קידום מקצועי יהיה דומה להקמת עסק מבלי לדאוג לפרסום שלו, את הלקוחות צריך להביא על ידי פעולות יזומות ואקטיביות.

קידום ממומן של אתר אינטרנט, הדרך הטובה להבאה של מקסימום גולשים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI