דף הבית חינוך ולימודים לימודים אקדמאיים קריירה בתחום הכספים
קריירה בתחום הכספים
הדס כהן 27/11/11 |  צפיות: 1068

אין ספק כי קריירה בתחום הכספים הינה קריירה מבטיחה ומתגמלת ביותר, לבטח לעומת קריירות בתחומים אחרים כמו הוראה, שירות לקוחות, ובמקרים מסוימים אפילו לעומת קריירה בתחום ההיי-טק. יחד עם זאת, יש לדעת לאילו תחומים יש לפנות על מנת ליהנות מקריירה מבטיחה ומתגמלת. אז מהם התחומים המשתלמים ביותר בתחום זה?

ובכן, על מנת להשתלב בתחום הכספים יש לעבור הכשרות, קורסים ולימודים בתחומי הכספים הבאים: קורס הנהלת חשבונות , קורס חשבי שכר , תקופת לימודי הנהלת חשבונות , לימודי חשבי שכר ועוד סוגים שונים של לימודים אשר לא יפורטו במאמר זה, אשר יתמקד בעיקר בתחומים של קורס הנהלת חשבונות , לימודי הנהלת חשבונות לפי המפורט לעיל.

אוקיי, ועכשיו לקורסים וללימודים עצמם. קורס הנהלת חשבונות הינו קורס אשר מלמד את משתתפי הקורס כיצד לתעד את הפעילות הפיננסית של ישות חשבונאית. וזאת באמצעות רישום של תנועות כספיות ולא כספיות של אותה ישות. תנועות אלו כוללות סוגים של עסקאות כמו רכישות, מכירות, הכנסות, תשלומים, קבלות ועוד. ובמילים אחרות, קורס הנהלת חשבונות מכשיר תלמידים להפוך למנהלי חשבונות, מקצוע מכובד ומתגמל ביותר.

קריירה בתחום הכספים - המשך

קורס נוסף ומעניין ביותר הינו קורס חשבי שכר , בדומה לתחום של לימודי חשבי שכר קורס אשר בסופו המשתתף זוכה לתעודת מקצוע מבוקש ונחשב ביותר. קורס זה מיועד לאנשים אשר עברו קורס הנהלת חשבונות ולאנשים בעלי זיקה מקצועית ישירה לתחום זה. בקורס זה המשתתפים לומדים חישוב מדרגות מס, הכנסות פטורות, הוצאות מוכרות ועודפות ועוד. גם קורס חשבי שכר הינו קורס אשר הבוגרים שלו הופכים למבוקשים ומתוגמלים מאוד בתחום הכספים. ועכשיו, לעבר לימודי הנהלת חשבונות .

קריירה בתחום הכספים - הסוף

בדומה לקורסים כמו קורס חשבי שכר או לימודי חשבי שכר , גם לימודי הנהלת חשבונות מלמדים את הבסיס של העבודה החשבונאית. כלומר, מהי תורת המסחר, כיצד מכינים דוחות שנתיים, תלושי שכר, דוחות רווח והפסד ועוד. ולסיכום רק ניתן לומר שוב כי מקצועות כספים אלו מבטיחים קריירה מבטיחה ומתגמלת ביותר עבור כל אלו אשר עוסקים בהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI