דף הבית חוק ומשפט חוק ומשפט - אחר כיצד לחפש נוטריון ומה כדאי לבדוק
כיצד לחפש נוטריון ומה כדאי לבדוק
הדס כהן 23/02/12 |  צפיות: 911

אנשים רבים זקוקים לנוטריון, בין אם עבור קבלת אישורים נוטריוניים, עריכת צוואה, עריכת ייפוי כוח או שירותי תרגום נוטריון. כיוון ששירותיו של נוטריון פונים לכלל הציבור שעלול להזדקק לו בכל עת, קיים מספר רב של נוטריונים בארץ ולעתים לא כולם יודעים כיצד יש לבחור את הנוטריון המתאים ביותר.

בראש ובראשונה חשוב לוודא כי לנוטריון יש רישיון תקין ופעיל, שמדובר בבעל ניסיון בתחום הספציפי בו אתם זקוקים לשירותיו, ובמידה ואתם זקוקים לשירותי תרגום נוטריון- וודאו היטב כי הנוטריון שולט ובקיא בשתי השפות. בנוסף, חשוב גם לשים לב כי שכר הטרחה של הנוטריונים הינו קבוע בחוק בהתאם לתקנות הנוטריונים ועל כן אינו משתנה. כך שנוטריון אינו רשאי לגבות עמלות ושכר טרחה על פי רצונו.

במידה ואתם מחפשים נוטריון בתל אביב שימו לב כי קיימים מספר גדול של נוטריונים באזור. בדרך כלל יצוין אילו אישורים נוטריוניים הם מנפיקים, כמה וותק יש להם ובאילו שפות הם שולטים בכדי לספק תרגום נוטריון אמין ומקובל. בדרך כלל מציאת נוטריון בתל אביב איננה משימה מסובכת בעקבות המשרדים הרבים במרכז, ונוטריונים רבים באזור מגנים על צעירים מחוסרי ידע בעסקאות נדל"ן. כמו בתל אביב, כך גם בירושלים וביתר הערים הגדולות בישראל, כאשר במקרים רבים בוחרים תושבי הפריפריה לנסוע לאחת הערים הגדולות עבור שירותי נוטריון מוביל.

בכדי לייעל את החיפוש אחר נוטריון ניתן להסתכל ברשימת הנוטריונים המופיעה באתר לשכת עורכי הדין, שם קיים מאגר שלם של כל הנוטריונים בארץ, בין אם אתם מחפשים נוטריון בתל אביב, בירושלים, חיפה או באר שבע. מומחיותו של נוטריון מהווה מרכיב חשוב בבחירה, וכדאי להקדיש לכך תשומת לב מספקת, פחות כאשר צריך להנפיק אישורים נוטריוניים ויותר כאשר זקוקים לתרגום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI