דף הבית רפואה ובריאות הפסקת עישון הרזייה לאחר הפסקת עישון
הרזייה לאחר הפסקת עישון
noam 27/02/12 |  צפיות: 2034

אומרים כי הפסקת עישון גורמת להשמנה, אם כך האם כדאי להתחיל לעשן על מנת להגיע למצב של הרזייה? ודאי שלא. שהרי כאן, לא כל האמצעים כשרים.

הפסקת עישון הינו תהליך נכון וחיובי, דרכו מתנקה הגוף מן הרעלים המזיקים שבו. הסיגריה מכילה את מרכיב הניקוטין שגורם להתמכרות ולרצון הזה להמשיך עוד ועוד לעשן. אין ספק בכך שהחלטה על הפסקת עישון הינה החלטה קשה ולא פשוטה, אך בעזרת ליווי נכון- נוכל להשיג תוצאות טובות.

כאשר אדם מבצע הפסקת עישון, הגוף שהיה רגיל לקבל חומרים מסוימים מתחיל להגיב בצורות מסוימות, מערכת העיכול עשויה להשתנות ומצב זה גורם להשמנה שהיא ללא ספק תוצאה הפוכה מזו של הרזייה.

בתהליך הפסקת עישון הדחף לסיגריות מתחלף בדחף לאכילת מתוק, וידוע שאכילה מרובה של דברי מתיקה גורמת להשמנה, ובוודאי שמשיגה את התוצאה ההפוכה של הרזייה.

אדם יכול להתחיל תהליך של הרזייה לאחר שביצע הפסקת עישון, אולם יש לשים לב כי הגוף עשוי להיות חלש מבחינה פיזית ולכן תהליך הרזייה נכון ככול שיהיה עלול לסכן את הגוף ולדרדר אותו. הרזייה נכונה טוב שתיהיה מלווה ביעוץ של תזונאי או כל מומחה בתחום זה, תהליך קיצוני של הרזייה עלול להחליש את הגוף ולהביאו למצבים מסוכנים.

איך נדע שניתן להתחיל במלאכת הרזייה? כמו שגופנו מאותת לנו על צרכים של רעב, שובע, וכדומה, כך יאותת לנו הגוף כשהוא במצב חזק מספיק על מנת שנוכל לפצוח בדיאטה.

באם התחלתם הפסקת עישון ואתם מרגישים שאת מתחילים להשמין, אין צורך להיבהל, כיוון שכפי שאמרנו קודם לכן, הפסקת העישון עשויה לגרום להשמנה. אך אל דאגה, ישנן דיאטות רבות שיוכלו לעזור לכם לחזור למצב טוב של הרזייה.

מלבד אכילת יתר ניתן כמובן גם לעשות ספורט, הרזייה תוכל להתבצע באם תקבעו לעצמיכם זמנים מדויקים של עשיית ספורט: הליכה, הרמת משקולות, ריצה, הכל כמובן בהתאם למצב הגופני. הרזייה מיידית לרוב אינה קורית כך במקרה, אלא אם התברכתם בגנים טובים, לרוב יש לעבוד קשה על מנת להגיע למצב של הרזייה מספקת.

הרזייה לאחר הפסקת עישון היא קשה יותר כיון ש הרזייה צורכת מאמץ גופני ונפשי גם יחד וזאת לאחר המאמצים הרבים שהושקעו בפעולת הפסקת עישון. על מנת לקבל תוצאה טובה של הרזייה יש להצטייד בסבלנות רבה וכמובן בכללים בריאים ומאוזנים לגוף ומתאימים לגיל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noam


 


מאמרים נוספים מאת noam
 
צלם חתונה יקר או זול?
13/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי אירועים במרכז, צלם אירועים במרכז וכמו כן, על צלם חתונה, למידע נוסף אודות צלמי אירועים במרכז היכנסו לכאן

חברות ניקיון | שירותי ניקיון משרדים במרכז
מחפשים חברת ניקיון במרכז ? שירותי ניקיון משרדים הינם לא עסק פשוט - אישורים , עבודה נקייה, עמידה בלו"ז . כדאי להכיר כמה פרטים לפני .

צלמים במרכז מקצועיות זה לא הכל
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר איתכם על צלמים במרכז וכמו כן, על צילום ארועים, למידע נוסף אודות צלמים במרכז ובכלל היכנסו לכאן.

שירותי ניקיון למשרדים
המשרד מלוכלך ? זה הזמן לקרוא לאנשי מקצוע! כל מה שצריך לדעת לפני הזמנה של ספק שירותי ניקיון - הכנסו והכירו את הפרטים

צלם חתונה מקצועי ואמין איך מוצאים?
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם חתונה וכמו כן, על צילום אירועים במרכז, למידע נוסף אודות צלם חתונה היכנסו לאתר ותקבלו מידע רלוונטי

עטים עם לוגו + הדפסה על מוצרים
12/02/13 | מיתוג
בעולם הפרסום והשיווק של היום יש המון מסרים שיווקים . הדפסה על מוצרים, ועטים עם לוגו כדוגמא זו הדרך להגיע ללקוח שלכם.

על צלמי חתונות והדרך הקלה אליהם
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי חתונות, וכמו כן, על צילום בר מצווה והדרך הקלה למציאת צלמי חתונות מקצועיים. למידע נוסף אודות צלמי חתונות היכנסו לאתר.

הדרך הקלה למציאת צלמים לאירועים וחתונות
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמים לאירועים ובעיקר על צילום חתונות, למידע נוסף אודות צלמים לאירועים היכנסו לאתר.

צילום בת מצווה על ידי צלם אירועים איכותי
10/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם אירועים והדרך למציאת שירות צילום בת מצווה איכותי ומקצועי. למידע נוסף אודות צלם אירועים היכנסו לאתר.

הכל אודות צילום אירועים איכותי ומקצועי
05/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צילום אירועים וכמו כן, על צילום וידאו ברמה גבוהה, על מנת לדעת יותר על צילום אירועים היכנסו לאתר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI