דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות איך לבחור מתנפחים לאירוע או ליום הולדת בצורה נכונה
איך לבחור מתנפחים לאירוע או ליום הולדת בצורה נכונה
הופלך - מתנפחים מצחוק 28/03/12 |  צפיות: 2010

נמאס לכם מההפעלות הרגילות של ליצנית או קוסם? מעוניינים לחגוג יום הולדת באווירה שונה וייחודית? רוצים להעניק לילדכם חווית יום הולדת מקורית, מהנה ולא יקרה? ובכן, השכרת מתנפחים ליום הולדת היא הפתרון עבורכם.

ילדים מאוד אוהבים מתנפחים להשכרה מסוגים שונים – מתנפחים עם משטח קפיצה, מתנפחים משולבים עם מגלשה, מתנפחים עם מכשולים – כל אלו מאפשרים הזדמנויות רבות למשחק והנאה משותפת עם החברים ביחד עם פעילות גופנית החשובה כל כך להתפתחות תקינה ובריאות ילדיכם.המתנפחים מתאימים לטווח גילאים רחב מאוד ויספקו מקור הנאה רב ואפשרויות משחק רבות. תוכלו גם לשלב יותר ממתנפח אחד ועל ידי כך לתת מענה מיטבי ובטיחותי לקבוצת גילאים מעורבת, מתנפח לילדים הגדולים ומתנפח לקטנטנים.

נשאלת השאלה מהו המתנפח המתאים עבורכם ליום ההולדת? להלן מספר שיקולים שכדאי לקחת בחשבון בטרם השכרת המתנפחים:

שיקול משמעותי בבחירת מתנפחים הוא התאמת פונקציונליות המתנפחים לגילאי הילדים באירוע. בכל המתנפחים ישנו משטח קפיצה ומגלשה מובנית אולם לחלקם יש מגלשה גבוהה המצריכה טיפוס תוך שימוש בסולם אתגרי המתבסס על שקעי טיפוס לרגליים וטבעות אחיזה לידיים. במתנפחים אלו צריכים הילדים כושר עמידה ויציבות מתקדמים ויכולת טיפוס ואחיזה. גובה הטיפוס משתנה ממתנפח למתנפח ויכתיב את גילאי הילדים בהתאמה. לדוגמא, מתנפח מגלשה, שבו גובה סולם הטיפוס הוא גבוה באופן יחסי, אינו מתאים לילדים מתחת לגיל 3, וייתכן שאף במקרים מסוימים ילדים בני 3 יתקשו בטיפוס ויצטרכו עזרה מילדים אחרים. במתנפח תנין גובה סולם הטיפוס הוא קצר ומתאים לכל ילד בעל כושר עמידה ויציבה, גם אם אינו יודע לטפס. מתקנים מתנפחים המשלבים גם משטח קפיצה וגם מגלשה הינם אטרקטיביים ביותר ולכן חשוב ביותר לבחור את המתנפח המתאים לטווח גילאי הילדים באירוע בכדי להבטיח הנאה ומיצוי לילדים.

שיקול נוסף בבחירת המתנפחים נובע מתמהיל הגילאים. במידה ומודבר על קבוצת גיל אחידה ולא צפויים הבדלים בין גילאי הילדים אזי שיקול זה לא רלוונטי. אולם במידה וכן צפויים להשתתף באירוע יום ההולדת ילדים בטווחי גילאים שונים, לדוגמא ילדים בגילאים 2-3 וילדים בגילאים 5-6, מומלץ לשכור 2 מתנפחים ולהקפיד על הפרדה בין הילדים בכדי לאפשר לכל קבוצת גיל מתנפח משלה. עירוב ילדים קטנים עם גדולים באותו מתנפח יסכן את הילדים הקטנים ולא יאפשר להם ליהנות מהמתנפח. ילדים קטנים , בוודאי אם עדיין לא עומדים בצורה יציבה או לא שולטים בקפיצה יתקשו לשמור על שיווי משקל כשלידם קופצים ילדים גדולים ועלולים ליפול ואף להיפגע.

השיקול האחרון שנדרש להתחשב בו הוא גודל ומאפייני המקום בו אתם מתכננים לקיים את אירוע יום ההולדת. יש הבדל משמעותי אם החלטתם לקיים את האירוע בחצר הבית או אם אתם מקיימים אותו על גג הבית. לחלק ניכר האנשים אפשרות זו בכלל איננה קיימת ולכן האירוע יתקיים לרוב מחוץ לבית בגינה ציבורית, מה שעשוי להיות מדאיג מעט, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלכם מאחר והמרכיב הלוגיסטי הופך להיות מורכב ויש חשיבות לצמצמו ככל הניתן אולם על כך ארחיב במאמר הבא. שיקול המקום הופך להיות דומיננטי ככל שיש מצוקת מקום ואז נדרש להתחשב במידות המתנפחים ולבדוק בצורה מדויקת שאכן יש מספיק מקום עבורם אולם לא כל בתי העסק מספקים נתונים אלו באתר האינטרנט שלהם. במידה ויש בידכם את המידות המדויקות של המתנפחים תופתעו לגלות שלא אלו המידות שעליכם לקחת בחשבון!!!. מידות המתנפחים מתוארות ב – 3 מימדים: אורך X רוחב X גובה. אז הנה מספר דברים שצריך לקחת בחשבון כשמדברים על מתנפחים ומידות:

1.      הוראות הבטיחות לשימוש במתקנים מתנפחים מחייבות לשמור על שטח פנוי, חופשי מכל מכשול העלול לגרום לפציעה, סביב המתקן המתנפח. הגודל המינימאלי של השטח הפנוי יהיה 1.8 מ'. המשמעות היא שנדרש לקחת בתכנון לפחות 1.8 מ' נוספים מסביב למתנפח.

2.      לחלק מהמתנפחים אין צורה סימטרית כתוצאה מבליטה של המגלשה ולכן יש לזכור כי מידות המתנפח שמספק היצרן נמדדו מקצה המגלשה ולכן בחלק מהמקרים המתנפח למעשה קטן יותר.

3.      נתון נוסף שלרוב לא נלקח בחשבון הוא שרוול האוויר היוצא מהמתנפח ואליו מחובר המפוח החשמלי. לרוב אורך השרוול נע בין 1-1.5 מטר. כשאתם באים לתכנן היכן למקם את המתנפח בחצר נתון זה הינו קריטי מאחר והינם נדרשים להבטיח עוד 1.5 מטר נקיים ממכשולים עבור שרוול האוויר ובנוסף, מיקומו מכתיב את אופן העמדת המתנפח ואת כיוון הכניסה והיציאה ממנו וכיוון המגלשה. במידה ויש לכם מגבלת מקום עלול להיווצר מצב שאתם נאלצים למקם את המתנפח באופן לא מיטבי מבחינת נתיב הכניסה והיציאה לילדים. מה גם שהמפוח החשמלי מייצר רעש והייתם מעדיפים להרחיקו מאזור האורחים אם ניתן.

לסיכום, בחירת מתנפחים לאירוע יום הולדת או לכל אירוע באשר הוא איננה משימה מורכבת אולם על ידי חשיבה של מספר דקות עם עצמכם על האירוע , אופיו של האירוע, כמות הילדים האירוע, היכן אתם מתכננים לקיים את האירוע, תבטיחו כי ביצעתם את הבחירה הנכונה עבורכם ותזכו לאירוע מוצלח ללא אי נעימויות או אכזבות.

הופלך  - מתנפחים מצחוק מקפידה בכל שיחה עם לקוח לברר פרטים חשובים אלו על מנת להביא למודעות הלקוח את המשמעויות מבחירת מתנפח כזה או אחר במטרה להבטיח התאמה לצרכיו ולציפיותיו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הופלך - מתנפחים מצחוק

מוגש בחסות הופלך - מתנפחים מצחוק, הכתובת שלך להשכרת מתקנים מתנפחים לילדים שיעשו להם כיף אדיר ובמחיר שווה לכל כיס 


מאמרים נוספים מאת הופלך - מתנפחים מצחוק
 
יום הולדת "דוגמניות" או חפש ת'מטמון? הבחירה ההגיונית וההולמת לימי הולדת
זה אפשרי ואפילו פשוט לארגן מסיבת יום הולדת כייפית,מהנה וילדותית בעצמינו. בואו נאפשר לילדים שלנו להישאר ילדים כל עוד זה אפשרי ונחגוג להם יום הולדת צנוע המתאים לגילם.

עצות שימושיות לבחירת מתקנים מתנפחים למסיבת יום הולדת
המאמר הבא יעסוק בשיקולים השונים שכדאי לקחת בחשבון בהשכרת מתקנים מתנפחים ויעזור לכם לבחור את המתנפחים המתאימים ביותר ליום ההולדת שלכם.

מדריך לבחירת גנראטור לאירוע – חלק 2
מי שבוחר לחגוג יום הולדת, או כל אירוע, מחוץ לבית- בגינה ציבורית או בפארק, לרוב יצטרך להשתמש במכשירים צורכי חשמל. הפתרון הוא להשכיר גנראטור לאירוע, אולם השאלה היא איזה? וגם אחרי שהבנו איזה, עדיין ישנם מספר דגשים שכדי לזכור במקרה כזה בכדי לא להיות מופתעים באירוע. על כך ניתן לקרוא במאמר הבא.

מדריך לבחירת גנראטור לאירוע – חלק 1
מי שבוחר לחגוג יום הולדת, או כל אירוע, מחוץ לבית- בגינה ציבורית או בפארק, לרוב יצטרך להשתמש במכשירים צורכי חשמל. הפתרון הוא להשכיר גנראטור לאירוע, אולם השאלה היא איזה? וגם אחרי שהבנו איזה, עדיין ישנם מספר דגשים שכדי לזכור במקרה כזה בכדי לא להיות מופתעים באירוע. על כך ניתן לקרוא במאמר הבא.

דגשים וטיפים בעת שימוש במתקנים מתנפחים – חלק שלישי
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

דגשים וטיפים בעת שימוש במתקנים מתנפחים – חלק שני
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

דגשים וטיפים בעת שימוש במתקנים מתנפחים – חלק ראשון
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

איך לבחור מתנפחים ליום הולדת – שאלת הגודל
החלטתם להשכיר מתנפחים ליום הולדת? לקוחות רבים המבקשים לבצע השכרת מתנפחים לא תמיד מודעים להבדלים הקיימים בין המתנפחים השונים ובהעדר ייעוץ והכוונה להתאמת המתנפחים לצרכיהם הם עלולים להתאכזב. בכדי להימנע מעוגמת נפש ועל מנת להבטיח כי אירוע יום ההולדת יעמוד בציפיותיכם מומלץ לקרוא מאמר זה בו תוכלו למצוא דגשים שכדאי לקחת בחשבון לפני השכרת המתנפחים.

דגשים בעת שימוש במתקנים מתנפחים משולבי מגלשה
מאמר זה עוסק בהוראות ובדגשים עליהם יש להקפיד במהלך השימוש במתקנים מתנפחים משולבי גלישה. הקפדה על הוראות ודגשים אלו הינה חיונית להבטחת שימוש מוצלח ובטוח במתקנים המתנפחים.

איך לבחור מתנפחים לאירוע או ליום הולדת בצורה נכונה
ילדים אוהבים לחגוג יום הולדת עם מתקנים מתנפחים. המאמר הבא יעסוק בשיקולים השונים שכדאי לקחת בחשבון לפני השכרת המתנפחים ויעזור לכם בבחירת המתנפחים המתאימים ביותר ליום ההולדת שלכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI