דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט פרסום ביוטיוב – מבוקר ומפוקח
פרסום ביוטיוב – מבוקר ומפוקח
יוסי בוזגלו 10/05/12 |  צפיות: 2857

תקשורת המונים  היא תחום פתוח אבל לא פרוץ. פרסום ביוטיוב באמצעות קידום ממומן מאפשר לכם למקסם את יתרונות היותה של רשת האינטרנט בכלל ויוטיוב בפרט שוק פתוח נגיש לכול אבל כמפרסמים הוא מעניק לכם תנאים הכרחיים ומספיקים לחשיפתכם במסגרת תוכן איכותי שנצפה על ידי רבים.

ממשק פשוט של גוגל אדוורס מאפשר לכם להיות המפיקים ואם תרצו גם המבצעים של המסר הפרסומי השיווקי שלכם המיועד לצפייה ביוטיוב. ניתן לפרסם הן על ידי תשלום לגוגל והן באמצעות קידום סרטון שלכם באופן אורגני. מחקרים שנעשו זה מכבר הוכיחו כי כאשר גולשים צופים בסרטון ביוטיוב רמת הריכוז שלהם גבוהה ב -50% יותר מאשר צפייה בטלוויזיה וממילא גם פי עשרות מונים יותר מאשר צפייה במודעת טקסט רגילה המופיעה במנוע החיפוש גוגל.

ליתרון ברור ומובהק זה עשויות להיות השלכות מרחיקות לכת, ודאי בהעדפת פרסום ביוטיוב באמצעות קידום ממומן על בחירה בחלופותיו. אנשי שהעלו סרטונים ליוטיוב נוכחו לא רק בעצמת ההשפעה של המדיום אלא גם במהירות התגובה של גולשים.

חשיבות הקשב והריכוז

ריכוז גבוה בשעת הצפייה בסרטון שלכם מהווה ערובה לשימת לב לפרטים החשובים בו ולהגברה ודאית של הסיכוי להפוך גולשים מזדמנים ללקוחות.

באמצעות הממשק של גוגל אדוורדס תוכלו גם אתם להקים ערוץ אישי שלכם שיעצים את אפקט פרסום ביוטיוב באמצעות קידום ממומן. רבים מנהלים מסעות פרסום אפקטיביים ועצמתיים הודות ביוטיוב לאחר שזיהו אותו כפלטפורמה שיווקית רבת תועלת. אנשי המקצוע בתחום השיווק באינטרנט יוכלו לסייע לכם למקסם את התועלת מההוצאה הכספית שאינה גבוהה ביחס לערוצי פרסום  חלופיים, בין השאר מאחר שהתשלום הוא רק עבור צפיות בפועל (פר קליק).

על מנת להגביר את סיכויי החשיפה ניתן להיחשף ע הסרטון שלכם על פי מלות חיפוש ייעודיות ובמקביל – לפי קטגוריות. היות שיוטיוב כלול בתוך מנוע החיפוש של גוגל ומהווה חלק אורגני ממנו – חשוב לבנות את הפרסום שלכם בממשק גוגלי.

מה שעקרוניף שנכון ותקף בכל מודעת פרסומת -  על אחת כמה וכמה ביוטיוב.  תכליתו של סרטון הווידאו או הבאנר שלכם אינה מתמצה רק בחשיפתה העסק שלכם לעיני גולשים אלא להניעם לפעולה, לרכישת השירות או המוצר.לשם כך עליכם לתאר אותו באופן קצר וממצה בערוץ שלכם ביוטיוב ובעיקר ליצור קישור לאתר חיצוני, אשר ממנו ניתן יהיה  להתקשר עם בעל העסק (אתם) ולהזמין את המבוקש.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI