דף הבית קניות וצרכנות רהיטים מזרוני פולירון – השקעה באיכות השינה זאת גם השקעה באיכות החיים
מזרוני פולירון – השקעה באיכות השינה זאת גם השקעה באיכות החיים
יוסי בוזגלו 08/07/12 |  צפיות: 2209

הרגלי השינה שלנו ודרכים לשפר את האיכות שלה.

כשליש מהזמן שאנחנו חיים בעולם הזה, אנחנו מבלים בשינה, כאשר חלק הארי של זמן זה אנחנו מבלים במיטות הנוחות שלנו בחדרי השינה בדירותינו. חשוב מאוד שנתייחס לכל ההיבטים של שינה נכונה. כך למשל, אחד הדברים החשובים אליהם אנחנו צריכים להתייחס בבואנו לשפר את חוויית השינה שלנו, זאת איכות המזרון עליו אנחנו ישנים. החלפה של  מזרון יכולה לשנות מקצה לקצה את ההרגשה אתה אתם קמים בבוקר. כיום יש סוגים רבים של מזרונים שעשויים מחומרים מיוחדים שמשפרים את איכותם, למשל מזרוני פולירון.

במה מזרוני פולירון נבדלים מסוגי מזרונים אחרים?

כאמור ישנם סוגים שונים של מזרונים, ואחד מסוגי המזרונים הטובים והאיכותיים שניתן למנות ביניהם, אלו הם מזרוני פולירון. המזרונים מהסוג הזה, מורכבים מחומרים פולימריים שעברו הקצפה, ונוצרה מהם תערובת שמצד אחד מקנה גמישות למזרון ומתאימה את עצמה לגופו של מי ששוכב על המזרון, ומצד שני, היא מספיק קשיחה כדי "לתת קונטרה" לגוף של מי ששוכב על המזרון ולייצב לו את עמוד השדרה. מזרוני פולירון נהנים מהפיתוחים האחרונים בתחום ייצור של חומרים פולימריים.

מה צריך לעשות כאשר אנחנו מגיעים פיזית לקנות את המזרון?

ברגע שהחלטנו שאנחנו רוצים מזרון והגענו לחנות שמוכרת אותם, כדאי לפנות למי מהעובדים במקום, כדי לקבל ייעוץ לגבי סוגי המזרונים השונים ויתרונותיהם. בדרך כלל, בחנות יציעו לכם או מזרוני פולירון או מזרונים חדשים אחרים, וכדאי שתנסו ממש כאן בחנות לשכב עליהם. בדרך כלל, חנויות שמוכרות מזרונים, מרשות ללקוחות שלהם לשכב על המזרון בשביל להתרשם ממנו. על סמך התרשמות זאת, האנשים כבר יחליטו האם כדאי לקנות את המזרון או לא.

באילו צינורות מידע כדאי לחפש אינפורמציה לגבי מזרונים טובים?

קניית מזרון זה לא עניין של מה בכך, כך שבהחלט כדאי להשקיע זמן וגם כסף בשביל למצוא ולרכוש את המזרון הטוב ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם. כדאי לשאול חברים, לחפש באינטרנט, לעקוב אחרי פרסומות ולנסות לאתר דרכים נוספות למצוא מזרון טוב שישרת אתכם לפחות למשך כמה שנים טובות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI