דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים מסעדות כשרות: כח מה שרציתם לדעת
מסעדות כשרות: כח מה שרציתם לדעת
noam 16/07/12 |  צפיות: 979

לפניכם מידע הנוגע לעריכת אירועים במרכז. בכל פסקה נדון בשאלות רלוונטיות לצורך הפקת אירועים במרכז וזאת בהתאם לרצון של כל מארח ומארח ליצור עובר האורחים אירוע מהנה ואיכותי שיתיר בהם רושם וזיכרונות נעימים. שני הנושאים המרכזיים שתופסים תשומת לב רבה נוגעים למיקום האירוע וכן לצורך של המארחים השונים ליצור אירועים המתאימים באופיים ובסגנונם לכל האורחים הפוטנציאלים ברשימת המוזמנים.

שאלה ראשונה- אירועים במרכז- איזה מיקום מומלץ במיוחד?

כמובן שחשוב מאד להעריך את מספר המוזמנים לאירוע. כאשר מדובר במקרים של אירועים במרכז הכוללים מספר מוזמנים קטן יחסית ואשר מיועדים להיות אינטימיים ובעלי אווירה משפחתית- כדאי מאד להתעניין באופציה של עריכת אירועים במרכז במסעדה. מסעדות רבות מקצות שטח מסוים מהמסעדה שנמצא לרוב במיקום מבודד (לפעמים ממש בחדר אחר) לצורך עריכת אירועים. בדרך כלל המקום המוקצה לאירועים מטופח מאד ומתאים למבנה של אירועים קטנים. מסעדה טובה תאפשר למארגני האירוע לספק לאורחים חוויה מהנה ונחמדה.

שאלה שנייה- איך בוחרים מסעדה לצורך אירועים במרכז?

ישנן מסעדות רבות באזור המרכז. הצעד הראשון הוא כמובן להחליט על סגנון (למשל בשרי, חלבי, סיני, איטלקי). לאחר שבחרנו בסגנון (לפעמים כדאי ללכת על סגנון לא כל כך בנאלי וכך להפוך את האירוע לייחודי) ניתן להתחיל ליצור קשר עם מסעדות רלוונטיות ולהתעניין האם קיים אזור פרטי במסעדה לצורך אירוח של אירועים. במידה ומצאנו מסעדה שנראית כלפי חוץ מתאימה, צריך להתחיל בבירורים על קריטריונים שונים כגון- הגיוון בתפריט, המחירים, השירות, רמת ההיגיינה ועוד.

שאלה שלישית- מה עושים כאשר קהל המוזמנים מגוון מאד?

קהל מוזמנים מגוון יכול להיות חלק מאותה רשימת אורחים אך לא כל ההבדלים בין האורחים מתבטאים בפועל במידת ההנאה שתופק על ידי כל אורח מהאירוע. כך, אם אנשים מסוימים בעלי סגנון פשוט ביותר בחיי היומיום שלהם, לא בטוח שהם לא יוכלו ליהנות מאירוע הממוקם במסעדה יוקרתית. הבעיה מתחילה כשיש נושאים עקרוניים שיכולים להעיב על רמת ההנאה של האורחים כגון כשרות. לגורמים מסוג זה יש לנסות למצוא פיתרון.

שאלה רביעית - מסעדות כשרות, האם  ישנה פגיעה באיכות?

בחירה לערוך אירועים במרכז במקום כמו מסעדות כשרות מאפשרת לגשר על פערים אפשריים בין אורחים שומרי מסורת לשאר המוזמנים. לעיתים נדמה כי מסעדות כשרות פחות איכותיות מהשאר אך מדובר בטעות. מסעדות כשרות לא יורדות ברמתן הן מצד הגיוון, הן מצד האיכות והן מצד הטעם. יותר מכך, מסעדות כשרות נוהגות לשים דגש רב יותר על היגיינה וזאת בהתאם לדרישות הכשרות השונות. מסעדות כשרות בהחלט יכולות לשמש פיתרון לקהל מעורב.

שאלה חמישית- האם אירוע במיקום כמו מסעדות כשרות עולה יותר?

ישנן מסעדות כשרות שמחזיקות תעודות כשרות מחמירות מאד. ייתכן ש- מסעדות כשרות שכאלה יגבו מחיר גבוה יותר אך לא באופן בולט. במבט כללי, ניתן לומר ש- מסעדות כשרות אינן עולות יותר והן כמובן מספקות אוכל טעים באותה הרמה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noam


 


מאמרים נוספים מאת noam
 
צלם חתונה יקר או זול?
13/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי אירועים במרכז, צלם אירועים במרכז וכמו כן, על צלם חתונה, למידע נוסף אודות צלמי אירועים במרכז היכנסו לכאן

חברות ניקיון | שירותי ניקיון משרדים במרכז
מחפשים חברת ניקיון במרכז ? שירותי ניקיון משרדים הינם לא עסק פשוט - אישורים , עבודה נקייה, עמידה בלו"ז . כדאי להכיר כמה פרטים לפני .

צלמים במרכז מקצועיות זה לא הכל
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר איתכם על צלמים במרכז וכמו כן, על צילום ארועים, למידע נוסף אודות צלמים במרכז ובכלל היכנסו לכאן.

שירותי ניקיון למשרדים
המשרד מלוכלך ? זה הזמן לקרוא לאנשי מקצוע! כל מה שצריך לדעת לפני הזמנה של ספק שירותי ניקיון - הכנסו והכירו את הפרטים

צלם חתונה מקצועי ואמין איך מוצאים?
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם חתונה וכמו כן, על צילום אירועים במרכז, למידע נוסף אודות צלם חתונה היכנסו לאתר ותקבלו מידע רלוונטי

עטים עם לוגו + הדפסה על מוצרים
12/02/13 | מיתוג
בעולם הפרסום והשיווק של היום יש המון מסרים שיווקים . הדפסה על מוצרים, ועטים עם לוגו כדוגמא זו הדרך להגיע ללקוח שלכם.

על צלמי חתונות והדרך הקלה אליהם
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי חתונות, וכמו כן, על צילום בר מצווה והדרך הקלה למציאת צלמי חתונות מקצועיים. למידע נוסף אודות צלמי חתונות היכנסו לאתר.

הדרך הקלה למציאת צלמים לאירועים וחתונות
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמים לאירועים ובעיקר על צילום חתונות, למידע נוסף אודות צלמים לאירועים היכנסו לאתר.

צילום בת מצווה על ידי צלם אירועים איכותי
10/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם אירועים והדרך למציאת שירות צילום בת מצווה איכותי ומקצועי. למידע נוסף אודות צלם אירועים היכנסו לאתר.

הכל אודות צילום אירועים איכותי ומקצועי
05/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צילום אירועים וכמו כן, על צילום וידאו ברמה גבוהה, על מנת לדעת יותר על צילום אירועים היכנסו לאתר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI