דף הבית קניות וצרכנות צרכנות שינויים בתחום מכשירי שמיעה
שינויים בתחום מכשירי שמיעה
אופיר בן צור 17/11/12 |  צפיות: 4288

שינויים בתחום מכשירי שמיעה

במאמר שה נעסוק בשאלות ונושאים כגון: כיצד נדע איזה מכשיר מתאים לנו באופן אופטימאלי? ואיזה חידושים אחרונים קיימים בתחום מכשירים אלה. בתחילת שנת 2011 החל משרד הבריאות לממן את רכישת מכשירי שמיעה, ולכן שימוש בהם הפך נגיש ואפשרי עבור אנשים רבים. כמו כן, שלא כבעבר ישנו היום מגוון רחב של מכשירים בעלי טכנולוגיה משוכללת, אשר מאפשרת למכשירים להפיק איכות צלילים מתקדמת.

אחד החושים העיקריים שלנו כבני אדם הוא חוש השמיעה, כאשר חוש זה הינו נדבך משמעותי ומרכזי באיכות החיים שלנו. כמו כן, שמיעה הינה למעשה הבסיס לקליטת רעשי סביבה, מוסיקה, התמצאות ווכיון והכי חשוב הדיבור ואף לתחושות ורגשות. בשל כך השימוש ב-מכשיר שמיעה הינו חשוב לאלו בנינו אשר צריכים אותו.

שלא כבעבר, כאשר מכשירי שמיעה היו גדולים, בולטים ובעלי צבע חום לא נועים לעין, כיום התבצע מהפך בתחום מכשירי השמיעה ואלו הפכו להיות צבעוניים, קטנים ומספקים מגוון שכלולים והכי חשוב קליטת קולות באיכות גבוהה.

באיזה אופן אנו שומעים?

האוזן הינה איבר רגיש מאוד ומורכבת משלושה חלקים: האוזן החיצונית אשר כוללת את האפרכסת, תעלת השמע ועד עור התוף. האוזן התיכונה הכוללת את עוצמת השמע. והאוזן הפנימית הכוללת את עצב השמיעה, השבלול ( הקוכליאה ), ואיבר שיווי המשקל של גופנו.

האופן בו אנו שומעים הינו מורכב, והרי שכאשר גלי הקול דרך האפרכסת מגיעים לתעלת השמע ומרעידים את עור התוף. זה גורם ליצירת תנודות בעצמות השמע, אשר מעבירות אותן לשבלול (קוכליאה). שם התנודות נקלטות ומתורגמות לגרייה חשמלית אשר עוברת דרך עצב השמיעה למרכז השמיעה במוחנו.

אחד הגורמים הנפוצים לירידה בשמיעה

אחד הגורמים הנפוצים הוא הגיל, והרי שרבים מבני השישים ומעלה מדווחים על ירידה בשמיעה. וזאת מאחר ותפקוד תאי השיער באוזן פוחת עם הגיל. כאשר ברוב המקרים התדירויות הגבוהות נפגעות קודם.  ירידה בשמיעה בגיל המופלג נפוצה מאוד, ואף משפיעה על כשליש מהאוכלוסייה. כך שלטובת ליקוי זה קיימים מכשירי שמיעה ואף טלפון נייד למבוגרים אשר בחובו קיימת טכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת עבודה עם מכשיר שמיעה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אופיר בן צור


 


מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור
 
רעיונות לטיולי סוסים
01/12/12 | אטרקציות
אם בא לכם להפתיע את עצמכם ואת המכרים, חברים ואהובים שלכם אולי תבחרו בטיול סוסים אתגרי עמם. מערכת היחסים הקוסמית בין בן האדם לסוס הולכת שנים רבות אחורה ולכן טיולי סוסים גורמים לאנשים להרגיש בנוח וברגיעה מוחלטת.

חוויות מהנות בשילוב אטרקציות
28/11/12 | אטרקציות
זוגות בינונו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רמנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופיוציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

שעוני ברייטלינג
19/11/12 | קניות
כחובב מושבע של שענות ושעונים, הייתי בטוח שאני מכיר את כל מגוון השוק הקיים בתחום, ובוודאי ובוודאי, שבצחום שעוני היוקרה כבר אין לאף אחד מה לחדש לי. נתקלתי לאחרונה במותג שעוני יוקרה שאינו חדש, בלשון המעטה, אולם תרם נתקלתי בו מקרוב. אני מדבר, כמובן, על שעוני ברייטלינג. אני יודע הרבה על שעונים ועל אופן הפעולה שלהם, ולכן הייתי מופע מאוד על כך שאני לא מכיר לעומק את שעוני ברייטלינג.

שינויים בתחום מכשירי שמיעה
17/11/12 | צרכנות
במאמר שה נעסוק בשאלות ונושאים כגון: כיצד נדע איזה מכשיר מתאים לנו באופן אופטימאלי? ואיזה חידושים אחרונים קיימים בתחום מכשירים אלה. בתחילת שנת 2011 החל משרד הבריאות לממן את רכישת מכשירי שמיעה, ולכן שימוש בהם הפך נגיש ואפשרי עבור אנשים רבים.

טלפון חכם העונה לשם סמארטפון
כיום ניתן לראות בשוק הסלולר יותר ויותר טלפונים חכמים המוגדרים ופחות מכשירי סלולר המשמשים אך ורק לביצוע שיחות. והרי שבעידן שבו קיימים יותר ויותר סמארטפונים מתקדמים כמו למשל נקסוס וואן, אייפון ועוד אשר תופסים נתח שוק רחב קיים הצורך בפורטלים אשר יסייעו וייספקו אינפורמציה אודות מכשירים אלה ולאו דווקא פורטלים אשר יסכמו מהם החידושים בנושא אלה שייתן מענה במונחי ייסוד הקשורים לתחום זה.

חשפניות למסיבת רווקים – משדרגים את ההנאה
16/11/12 | נשים - אחר
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

הפקת מסיבת רווקים מוצלחת
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

חשפנית לאירוע
אם חשבתם שלבחור רכב חדש או מלון לחופשה זה עניין מסובך, כנראה שמעולם עוד לא יצא לכם להזמין חשפניות. ההחלטה להזמין חשפנית למסיבת הרווקים או ליום ההולדת שלכם היא בהחלט החלטה חכמה ומהנה, אבל הדרך אל האושר עוד רצופה בהתלבטויות ארוכות.

כיצד להרכיב עדשות מגע בצורה נכונה
בקרב אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע עולה תהייה נפוצה והיא השאלה מתי וכל כמה זמן צריך להחליף את עדשות המגע. כמו כן, חשוב מאוד לבצע את החלפת העדשות בהתאם ללוח הזמנים הנכון. וזאת על מנת שהעיניים תהיינה בריאות ויחושו בנוח.

תכשיטים איכותיים אפשר גם מחרוזים
15/11/12 | עיצוב
לייצר תכשיטים או יותר נכון לומר, לעצב תכשיטים, היה בעבר תחום עיסוק שעבר מדור לדור, או שהיה נחלתם של אומנים בלבד. שכן דרוש דיוק רב ומומחיות גדולה בטכניקות של ייצור תכשיטים, מעבר לפן האסתטי העיצובי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI